Prekių paieška

Netgear ProSafe Gigabit Smart Managed PRO Switch, 48x10/100/1000 RJ45 ports, 2 (Dedicated) + 2 (Combo) SFP ports, Web GUI, HTTPs,RMON SNMP, 32 static routes IPv4, LLDP, RADIUS, Rack-mounting kit

Netgear ProSafe Gigabit Smart Managed PRO Switch, 48x10/100/1000 RJ45 ports, 2 (Dedicated) + 2 (Combo) SFP ports, Web GUI, HTTPs,RMON SNMP, 32 static routes IPv4, LLDP, RADIUS, Rack-mounting kit

Prekę Netgear ProSafe Gigabit Smart Managed PRO Switch, 48x10/100/1000 RJ45 ports, 2 (Dedicated) + 2 (Combo) SFP ports, Web GUI, HTTPs,RMON SNMP, 32 static routes IPv4, LLDP, RADIUS, Rack-mounting kit pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 307.59 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
kilobaitas.lt 307.59€ Į parduotuvę

Panašios prekės

Netgear ProSafe Gigabit Smart Managed PRO Switch, 48x10/100/1000 RJ45 ports, 2 (Dedicated) + 2 (Combo) SFP ports, Web GUI, HTTPs,RMON SNMP, 32 static routes IPv4, LLDP, RADIUS, Rack-mounting kit

 
Kaina 307.59 €

Netgear ProSafe Plus Switch, 8x10/100/1000 RJ45 ports, 4-PoE ports (management via PC utility), 53W PoE budget, 32 VLANs supported, Desktop

 
Kaina 98.21 €

Netgear ProSafe Gigabit Ethernet Switch, 8 x 10/100/1000 RJ45 ports, Desktop

 
Kaina 36.34 €

D-Link Metro Ethernet Switch DGS-1210-10/ME Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, SFP ports quantity 2, Power supply type Single

 
Kaina 129.78 €

4%

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM Managed L3, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP+ ports quantity 2, RouterOS (Level 5)

Sena kaina: 152.93€
Kaina 157.67 €

3%

MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HND-IN Managed, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP ports quantity 1, Passive PoE ports quantity 1x POE-in, License level 5, 802.11b/g/n

Sena kaina: 168.54€
Kaina 173.55 €

D-Link Switch DGS-3000-20L Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 16, SFP ports quantity 4, Power supply type Redundant

 
Kaina 210.12 €

D-Link Switch DGS-3000-52L Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 48, SFP ports quantity 4, Power supply type Redundant

 
Kaina 491.04 €

D-Link Switch DGS-3000-28LP Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP ports quantity 4, Power supply type Redundant

 
Kaina 515.3 €

D-Link Metro Ethernet Switch DGS-1210-20/ME Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 16, SFP ports quantity 4, Power supply type Single

 
Kaina 155.74 €

20%

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S Combo SFP ports quantity 1, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Desktop, Web Management, 5

Sena kaina: 45.67€
Kaina 54.67 €

-34%

SALE OUT. MikroTik Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN with Atheros QC8519 400Mhz CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, 10xSFP cages, 1xSFP+ cage, MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN Cloud Router Switch Managed, Desktop, SFP ports quantity 10, SFP+ ports quantity 1, Ro

Sena kaina: 95.29€
Kaina 63.52 €

D-Link Smart Gigabit Ethernet Switch DGS-1100-08PLV2 Managed, Desktop, PoE ports quantity 4, Power supply type External, Ethernet LAN (RJ-45) ports 8

 
Kaina 80.47 €

D-Link Switch DGS-1026MP Unmanaged, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP ports quantity 2, PoE/Poe+ ports quantity 24, Power supply type Single

 
Kaina 300.35 €

D-Link Metro Ethernet Switch DGS-1100-10/ME Managed L2, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Combo ports quantity 2, Power supply type Single

 
Kaina 77.86 €

D-Link Smart Gigabit Ethernet Switch DGS-110-08V2 Managed, Desktop, Power supply type External, Ethernet LAN (RJ-45) ports 8

 
Kaina 31.15 €

NETGEAR ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 GBIC

 
Kaina 149.92 €

-2%

MikroTik Switch CRS309-1G-8S+IN Managed, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 1, SFP+ ports quantity 8, Dual boot SwitchOS/RouterOS (Level 5)

Sena kaina: 217.06€
Kaina 214.18 €

6%

MikroTik Router Switch RB1100AHx4 Dude Edition 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 13, 1 GB, Rack mountable, 2x M.2, 2x SATA3, Web Management, 13, Dual Redundant, Quad Core 1.4GHz

Sena kaina: 273.92€
Kaina 287.82 €

1%

TP-LINK LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch 5 Gigabit RJ45 Ports Desktop Plastic Case

Sena kaina: 12.04€
Kaina 12.11 €

-2%

TP-Link LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports

Sena kaina: 13.76€
Kaina 13.62 €

MICRONET SP624EA, 24 Port 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch, desktop with 19" Rack-mounting kit, 110/220 Universal Internal Power Supply

 
Kaina 158.6 €

Switch|DAHUA|PFS4218-16ET-240|Type L2|16x10Base-T / 100Base-TX|2x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|2x10/100/1000BASE-T/SFP combo|PoE ports 16|PFS4218-16ET-240

 
Kaina 264.52 €

Switch|DAHUA|DH-PFS4226-24ET-360|Type L2|24x10Base-T / 100Base-TX|2x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|2x10/100/1000BASE-T/SFP combo|PoE ports 24|PFS4226-24ET-360

 
Kaina 323.98 €

NETGEAR ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC

 
Kaina 285.63 €

1%

L2+ 16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10G SFP+ Managed Switch with LCD touch screen and redundant power / 220W

Sena kaina: 572.19€
Kaina 573.1 €

NETGEAR ProSafe 10GBASE-T RJ45 I/O MODUL

 
Kaina 331.35 €

-34%

SALE OUT. MikroTik Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM USED , SCRATCHED, 20, Rack mountable, 4, Managed L3, 4

Sena kaina: 209.89€
Kaina 139.76 €

NETGEAR ProSafe 24Gbit Stacking Kit

 
Kaina 307.72 €

8%

Netgear 5x 10/100 ProSafe switch, plastic casing, external power supply

Sena kaina: 10.38€
Kaina 11.18 €

9%

Netgear 5x 10/100/1000 ProSafe switch, plastic casing, external power supply

Sena kaina: 18.94€
Kaina 20.49 €

Switch NETGEAR ProSafe PLUS GS108E (8 x 10/100/1000Mbps, Desktop/Wallmount, Auto-uplink, DoS Attack Protection, VLAN) Retail (management via PC utility)

 
Kaina 46.88 €

NETGEAR Switch ProSafe 16x10/100 PoE

 
Kaina 212.71 €

Netgear R7000 AC1900 Dual band Gigabit Wireless Smart WiFi Router (600 + 1300 Mbps), 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN , DLNA, DualCore 1GHz cpu, 128MB flash, 256MB RAM, On/off LED lights option

 
Kaina 167.58 €

NETGEAR 10 Gigabit SR SFP+ Module

 
Kaina 386.98 €

NETGEAR 10 Gigabit LR SFP+ Module

 
Kaina 928.49 €

26%

Komutatorius NETGEAR Nighthawk GS810EMX-100PES, 1Gbps x 8-ports, 10Gbps x 2-ports

Sena kaina: 167.99€
Kaina 209.99 €

D-Link Switch DGS-1008MP Unmanaged, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, PoE ports quantity 8, Power supply type Single

 
Kaina 81.83 €

D-Link Media Converter DMC-G01LC Gigabit SFP port, 10/100/1000M RJ45 port

 
Kaina 20.19 €

D-LINK 10-Port Gigabit Managed Switch

 
Kaina 130.06 €

D-LINK 52-Port Gigabit Managed Switch

 
Kaina 391.82 €

2%

Maršrutizatorius MikroTik Cloud Core Switch CRS317-1G-16S+RM Rack mountable, Managed L3, 1, 16

Sena kaina: 311€
Kaina 315 €

2%

MikroTik Cloud Core Switch CRS317-1G-16S+RM Rack mountable, Managed L3, 1, 16

Sena kaina: 311.27€
Kaina 314.57 €

D-LINK 10-Port Smart Managed 10G SFP+

 
Kaina 1264.67 €

NETGEAR 8-Port Gigabit Switch

 
Kaina 24.99 €

D-LINK 52-Port Smart Managed Gigabit SW

 
Kaina 548.17 €

MICRONET SP624, 24-port 10/100M Smart Switch, Support VLAN and Port Trunk, Console and Web-Smart Management

 
Kaina 158.96 €

-44%

Lenovo Docking Station Mounting Kit G2 32”

Sena kaina: 32.14€
Kaina 18.04 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

SALE OUT. LENOVO ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit II Lenovo ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit II Other, DEMO

 
Kaina 20.62 €

D-LINK Easy Smart Managed Switch 5P

 
Kaina 27.43 €

1%

D-LINK Easy Smart Managed Switch 8P

Sena kaina: 33.78€
Kaina 34.04 €

1%

TP-LINK LiteWave 8-Port 10/100M Desktop Switch 8 10/100M RJ45 Ports Desktop Plastic Case

Sena kaina: 7.72€
Kaina 7.79 €

-31%

Ubiquiti NanoStation NSM2, 2.4 GHz, 150+ Mbps, range 13+ km, 11.2 dBi, Pole Mounting kit included, Power method - Passive Power over Ethernet,airMAX,EU

Sena kaina: 73.18€
Kaina 50.82 €

D-LINK 5-Port Gigabit PoE Smart Switch

 
Kaina 84.71 €

D-LINK 10-Port Gigabit Smart Switch

 
Kaina 104.5 €

D-LINK 26-Port Gigabit Smart Switch

 
Kaina 129.38 €

D-LINK 28P Smart Mng Gigabit Switch

 
Kaina 512.95 €

D-LINK 52-Port PoE Gigabit Smart Switch

 
Kaina 654.49 €

D-LINK 52P Smart Mng Gigabit Switch

 
Kaina 1437.29 €

2%

ZYXEL ATP 10/100/1000, 2*WAN, 4*LAN/DMZ PORTS, 1*SFP, 2*USB WITH 1 YR BUNDLE

Sena kaina: 1084€
Kaina 1095 €

-18%

Utepo Switch SF10P-HM Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 2, PoE ports quantity 8

Sena kaina: 49.8€
Kaina 40.86 €

D-Link KVM-221 2-Port USB KVM Switch with Audio Support KVM(Keyboard/Video/Mouse) Switch, VGA, feeds from ports W, Warranty 24 month(s)

 
Kaina 30.53 €

4%

SANDBERG 2.5inch Hard Disk Mounting Kit

Sena kaina: 7.24€
Kaina 7.51 €

DIGITUS mounting Kit for max. 2x 2,5inch HDDs+SSDs into 8,9cm 3,5inch bay incl. sreews

 
Kaina 2.99 €

-1%

NET TRANSCEIVER SFP+/RJ45 UF-RJ45-10G UBIQUITI

Sena kaina: 67.08€
Kaina 67.01 €

D-LINK 24 SFP ports with 2 10GBASE-T

 
Kaina 680.14 €

Tripp lite 2U Rack Line-Interactive SMX1500XLRT2U 1500VA, 1350W, 8xC13, USB,RJ45,RS232, Optional Network Card, Expandable runtime, Sine Wave/Pure sine wave, Rack/Tower, 343x89x442mm, 19,55kg

 
Kaina 457.84 €

9%

Tripp lite 2U Rack On Line Double-Conversion UPS SUINT1000LCD2U 1000VA, 900W, 6xC13, USB,RJ45,RS232, Expandable runtime, Pure sine wave, Rack/Tower, 397x88x438mm, 12,7kg

Sena kaina: 467.41€
Kaina 507.04 €

10%

Tripp Lite 2U Rack On Line Double-Conversion UPS SUINT1500LCD2U 1500VA, 1350W, 6xC13, USB,RJ45,RS232, Optional Network Card, Expandable runtime, Pure sine wave, Rack/Tower, 496x88x438mm, 20,36kg

Sena kaina: 554.74€
Kaina 606.04 €

Tripp Lite 2U Rack Line-Interactive SMX2200XLRT2U 2200VA, 1920W, 8xC13, USB,RJ45,RS232, Expandable runtime, Sine Wave/Pure sine wave, Rack/Tower, 495x89x445mm, 31,18kg

 
Kaina 653.81 €

Tripp Lite 2U Rack Line-Interactive SMX3000XLRT2UA 3000VA, 2700W, 8xC13, USB,RJ45,RS232, Optional Network Card, Expandable runtime, Pure sine wave, Rack/Tower, 495x89x445mm, 28,49kg

 
Kaina 832.12 €

Tripp Lite 2U Rack On Line Double-Conversion UPS SUINT3000LCD2U 3000VA, 2700W, 8xC13, 2xC19, USB,RJ45,RS232, Optional Network Card, Expandable runtime, Pure sine wave, Rack/Tower, 616x88x438mm, 31,17kg

 
Kaina 879.13 €

Tripp Lite 3U Rack Line-Interactive SMX5000XLRT3U 5000VA, 3750W, 8xC13, USB,RJ45,RS232, Optional Network Card, Expandable runtime, Sine Wave/Pure sine wave, Rack/Tower, 635x132x445mm, 64,86kg

 
Kaina 1455.54 €

Logilink High-quality metal patch panelInstallation in all 19 "rack unitsStandard: conform with standard CAT 5e, ROHSPorts: 24x RJ45 connectorsArt: installation via LSA stripsShielding: ShieldedCable fixing with cable clampJacks: RJ45, 8P8CContacts: Gold

 
Kaina 20.27 €

15%

CANYON MW-9 2 in 1 Wireless optical mouse with 6 buttons, DPI 800/1000/1200/1500, 2 mode(BT/ 2.4GHz), Battery AA*1pcs, Red, silent switch for right/left keys, 65.4*112.25*32.3mm, 0.092kg

Sena kaina: 14.69€
Kaina 16.75 €

15%

CANYON MW-9 2 in 1 Wireless optical mouse with 6 buttons, DPI 800/1000/1200/1500, 2 mode(BT/ 2.4GHz), Battery AA*1pcs, Violet, silent switch for right/left keys, 65.4*112.25*32.3mm, 0.092kg

Sena kaina: 14.69€
Kaina 16.75 €

Gigabyte Gaming Monitor AORUS FI32Q-EU 32 ", QHD, 2‎‎560 x 1440 pixels, HDMI ports quantity 2

 
Kaina 760.93 €

Atsitiktines prekės

1%

Vaikiški sandalai „Coqui“ 6101

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.5 €

1%

Šlepetės „Coqui“ 7002

Sena kaina: 8.49€
Kaina 8.5 €

1%

Sandalai „Coqui“ 1353

Sena kaina: 8.99€
Kaina 9 €

Vaikiški sandalai „Coqui“ 8701

 
Kaina 11.99 €

Vaikiški sandalai „Coqui“ 8701 D

 
Kaina 11.99 €

1%

Šlepetės „Coqui“ 3010

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.5 €

20%

Vaikiški batai „Coqui“ 7141

Sena kaina: 7.5€
Kaina 8.99 €

Šlepetės „Coqui“ 7002

 
Kaina 13.59 €

Šlepetės „Coqui“ 7002

 
Kaina 13.59 €

Šlepetės „Coqui“ 7091

 
Kaina 11.99 €

1%

Vaikiški batai „Coqui“ 7141

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.5 €

2%

Pakabinamasis šviestuvas „Artglass“ Magda VIII

Sena kaina: 337.5€
Kaina 342.3 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai