Prekių paieška

Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C

Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C

Prekę Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 20.33 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 18.04€
20.33€
Į parduotuvę

Panašios prekės

13%

Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C

Sena kaina: 18.04€
Kaina 20.33 €

-5%

D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C

Sena kaina: 21.75€
Kaina 20.76 €

13%

MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, -40 to 70C

Sena kaina: 14.14€
Kaina 15.93 €

-9%

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

Sena kaina: 19.49€
Kaina 17.8 €

4%

MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C

Sena kaina: 19.38€
Kaina 20.02 €

13%

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

Sena kaina: 19.3€
Kaina 21.75 €

13%

Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +70C

Sena kaina: 16.11€
Kaina 18.15 €

37%

D-Link DEM-220R SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 20000 m, Bi-Directional

Sena kaina: 9.72€
Kaina 13.25 €

13%

D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m

Sena kaina: 16.55€
Kaina 18.64 €

13%

Ubiquiti UDC-1 SFP+, Copper, Direct Attach Cable, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 1 m, 0 to +70C

Sena kaina: 17.27€
Kaina 19.46 €

2%

MikroTik 25GBase Direct Attach Cable XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 3 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s

Sena kaina: 29.98€
Kaina 30.54 €

-1%

Ubiquiti UF-MM-1G SFP SX-LC Pack Of 20

Sena kaina: 198.67€
Kaina 198.51 €

4%

MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C

Sena kaina: 24.21€
Kaina 25.01 €

1%

UBIQUITI UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC

Sena kaina: 169.03€
Kaina 169.18 €

5%

MikroTik S+RJ10 SFP+, Copper, RJ-45, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 200 m, -20 to +60C

Sena kaina: 50.17€
Kaina 52.35 €

-1%

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC

Sena kaina: 77.89€
Kaina 77.8 €

-1%

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode

Sena kaina: 76.61€
Kaina 76.56 €

-2%

Komutatorius Ubiquiti Networks UF-MM-1G-20

Sena kaina: 184€
Kaina 182 €

178%

MikroTik SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links

Sena kaina: 12.04€
Kaina 33.42 €

D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module

 
Kaina 31.15 €

1%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP LC Connector 1310nm/RX 1550nm Single-mode 2km Module

Sena kaina: 10.99€
Kaina 11 €

Dell PowerEdge R440 Rack (1U), Intel Xeon, 1x Silver 4214, 2.2 GHz, 16.5 MB, 24T, 12C, RDIMM, 2666 MHz, No RAM, No HDD, Up to 8 x 2.5", Hot-swap hard drive bays, PERC H730P, Dual, Hot-plug, Redundant, Power supply 550 W, On-Board LOM Dual Port 1GBE, iDRAC

 
Kaina 1759.66 €

-5%

Dell PowerEdge R440 Rack (1U), Intel Xeon, 2x Silver 4210, 2.2 GHz, 13.75 MB, 20T, 10C, 2x16 GB, RDIMM, 2666 MHz, SSD 480 GB, Up to 8 x 2.5", Hot-swap hard drive bays, PERC H730P, Dual, Hot-plug, Redundant, Power supply 550 W, On-Board LOM Dual Port 1GBE,

Sena kaina: 3041.24€
Kaina 2917.2 €

Synology Tower NAS DS1621xs+ up to 6 HDD/SSD Hot-Swap, Xeon D-1527 Quad Core, Processor frequency 2.2 GHz, 8 GB, DDR4, 2x M.2 2280 NVMe slots, RAID 0,1,5,6,10,Hybrid, 2x1GbE, 1x10GbE, 3xUSB 3.0, 2x eSATA, 1xPCIe, Dual Fan

 
Kaina 1646.73 €

Dell PowerEdge R440 Rack (1U), Intel Xeon, 1x Silver 4210, 2.2 GHz, 13.75 MB, 20T, 10C, RDIMM, 3200 MHz, No RAM, No HDD, Up to 4 x 3.5", Hot-swap hard drive bays, PERC H730P 2GB, Dual, Hot-plug, Redundant, Power supply 550 W, On-Board LOM Dual Port 1GBE,

 
Kaina 1491.41 €

Dell PowerEdge R440 Rack (1U), Intel Xeon, 1x Silver 4214, 2.2 GHz, 16.5 MB, 24T, 12C, RDIMM, 2666 MHz, No RAM, No HDD, Up to 4 x 3.5", Hot-swap hard drive bays, PERC H730P, Dual, Hot-plug, Redundant, Power supply 550 W, On-Board LOM Dual Port 1GBE, iDRAC

 
Kaina 1739.9 €

-1%

NET TRANSCEIVER SFP+/RJ45 UF-RJ45-10G UBIQUITI

Sena kaina: 68.3€
Kaina 68.07 €

11%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.49 €

1%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC

Sena kaina: 8.42€
Kaina 8.49 €

Acme Activity tracker ACT304 Connected GPS, Steps and distance monitoring, Multi-Sport Mode, Bluetooth, Waterproof, Black

 
Kaina 38.61 €

22%

Išmanusis laikrodis Acme Activity tracker ACT304 Connected GPS, Steps and distance monitoring, Multi-Sport Mode, Bluetooth, Waterproof, Black

Sena kaina: 36.88€
Kaina 44.77 €

1%

UBIQUITI UF-Nano Ubiquiti UF-Nano GPON C

Sena kaina: 71.4€
Kaina 71.45 €

1%

UBIQUITI UF-SM-10G-S Ubiquiti UF-SM-10G-

Sena kaina: 175.63€
Kaina 175.79 €

-34%

SALE OUT. MikroTik Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN with Atheros QC8519 400Mhz CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, 10xSFP cages, 1xSFP+ cage, MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN Cloud Router Switch Managed, Desktop, SFP ports quantity 10, SFP+ ports quantity 1, Ro

Sena kaina: 95.29€
Kaina 63.52 €

6%

MikroTik Switch CRS309-1G-8S+IN Managed, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 1, SFP+ ports quantity 8, Dual boot SwitchOS/RouterOS (Level 5)

Sena kaina: 214.18€
Kaina 226 €

9%

Samsung Galaxy A21s Blue, 6.5 ", TFT LCD, 720 x 1600, Exynos 850, Internal RAM 3 GB, 32 GB, microSD, Dual SIM, Nano-SIM, 3G, 4G, Main camera 48+8+2+2 MP, Secondary camera 13 MP, Android, 10.0, 5000 mAh

Sena kaina: 188.1€
Kaina 203.43 €

Bluetooth&2.4G wireless keyboard, max. 4 devices can be connected at same time, Bluetooth multi-device mode under Android, iOS, Win8 and Win10 system, touch panel with rubbery hand rest, US layout, Black, size:397x175.5x27 mm, 614g

 
Kaina 41.93 €

-1%

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter Full-duplex

Sena kaina: 13.01€
Kaina 12.9 €

-5%

D-LINK DEM-310GT, 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) D-Link

Sena kaina: 21.75€
Kaina 20.76 €

ECG Multi-function trimmer & shaver ZH 1321, 20 Cutting lengths from 0,5 to 10 mm, Charging time 8 hours, Operation time up to 30 min

 
Kaina 14.68 €

13%

ECG Multi-function trimmer & shaver ZH 1321, 20 Cutting lengths from 0,5 to 10 mm, Charging time 8 hours, Operation time up to 30 min

Sena kaina: 14.88€
Kaina 16.77 €

98%

Gembird Audio Stereo Adapter from 3.5 mm plug to 2 RCA plugs, 0.2 m

Sena kaina: 0.39€
Kaina 0.77 €

74%

Lenovo ThinkStation mDP + USB-A 3.0 to DP + USB-B 3.0 Dual Head Cable 0.43 m

Sena kaina: 6.96€
Kaina 12.1 €

1%

UBIQUITI PBE-5AC-Gen2-2 2 Pack Ubiquiti

Sena kaina: 229.36€
Kaina 229.58 €

Dell PowerEdge R440 Rack (1U), Intel Xeon, 1x Gold 5222, 3.8 GHz, 16.5 MB, 8T, 4C, RDIMM, 3200 MHz, No RAM, No HDD, Up to 4 x 3.5", Hot-swap hard drive bays, PERC H330, Dual, Hot-plug, Redundant, Power supply 550 W, On-Board LOM Dual Port 1GBE, iDRAC9 Ent

 
Kaina 2283.71 €

10%

Synology Tower NAS DS1821+ Up to 8 HDD/SSD Hot-Swap, Ryzen V1500B Quad Core, Processor frequency 2.2 GHz, 4 GB, DDR4, RAID 0,1,5,6,10,Hybrid, 4x1GbE, 4xUSB 3.0, 2x eSATA, 1x PCIe, Dual Fan

Sena kaina: 1032.47€
Kaina 1130.64 €

D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

 
Kaina 47.78 €

3%

Ubiquiti AmpliFi HD Meshpoint, (1) Dual-Band Antenna, Tri-Polarity, 802.11ac 13 Mbps to 1300 Mbps , 6.5 Mbps to 450 Mbps

Sena kaina: 113.46€
Kaina 116.12 €

-4%

5 Pack Ubiquiti PowerBeam M 25dBi 5GHz 802.11n MIMO 2x2 TDMA, 64MB RAM

Sena kaina: 89.99€
Kaina 86.49 €

Etikečių spausdintuvas Brother PTH500 Mono, Thermal transfer, Handheld Label Printer, Maximum tape width 24 mm, Black

 
Kaina 101.18 €

MANHATTAN USB Line Extender, Extends The Distance To Any USB Device Up To 45 m, 171632

 
Kaina 261.25 €

37%

Icy box IB-CR200-C SD/MicroSD (TF) USB 2.0 card reader with Type-C and -A to micro USB (OTG) interface, anthracite Raidsonic External card reader with multi-USB connector external, External, Micro SDHC, Micro SDXC, microSD 3.0 UHS-I SD, SDHC, SDXC, SD

Sena kaina: 10.23€
Kaina 13.94 €

-1%

Asus Asustor Nimbustor 2 AS5202T up to 2 HDD/SSD, Intel Celeron J4005 Dual-Core, Processor frequency 2.0 GHz, 2 GB, SO-DIMM DDR4 2400, Single, Black

Sena kaina: 316.48€
Kaina 313.56 €

Synology Tower NAS DS120j up to 1 HDD/SSD, Marwell, Armada 3700 Dual-Core, Processor frequency 0.8 GHz, 0.5 GB, DDR3, 1x1GbE, 2xUSB 2.0

 
Kaina 104.07 €

37%

Orico Aluminum Alloy M.2 to Micro B High-speed SSD Enclosure M2G-U3-SV-BP SATA Revision 3.0 M.2 B-Key, Portable SSD Case, USB 3.0 Micro B

Sena kaina: 9.71€
Kaina 13.25 €

13%

CANYON GP-W6 2.4G Wireless Controller with Dual Motor, Rubber coating, 2PCS AA Alkaline battery ,support PC X-input mode/D-input mode, PS3, Android/nano size dongle,black

Sena kaina: 14.37€
Kaina 16.19 €

-1%

UBIQUITI UF-WIFI Ubiquiti UFiber WiFi 4-Port GPON Router with Wi-Fi

Sena kaina: 81.08€
Kaina 80.38 €

1%

UBIQUITI UF-WIFI Ubiquiti UFiber WiFi 4-

Sena kaina: 75.01€
Kaina 75.09 €

13%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 19.11€
Kaina 21.53 €

13%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 19.11€
Kaina 21.53 €

-20%

Asus LTE Modem Router 4G-AC53U 802.11ac, 300+433 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, MU-MiMO Yes, 4G, Antenna type 2xExternal, 1xUSB 2.0, Dual-band, LTE downlink up to 300Mbps, VPN sever, IPv6, Cat 6, AiCloud, AiDisk

Sena kaina: 158.43€
Kaina 126.75 €

-2%

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable

Sena kaina: 8.88€
Kaina 8.78 €

6%

QNAP TS-453DU-4G Intel Celeron J4125 quad-core 2.0GHz burst up to 2.7GHz 4GB DDR4 2x2.5GbE 2.5G/1G/100M/10M Single PSU

Sena kaina: 1031.96€
Kaina 1086.28 €

101%

Logilink USB 2.0 A to USB 2.0 B Cable USB A male, USB B male, 1.8 m, Grey

Sena kaina: 1.57€
Kaina 3.14 €

10%

Teenager smart watch, 1.3 inches IPS full touch screen, blue plastic body, IP68 waterproof, BT5.0, multi-sport mode, built-in kids game, compatibility with iOS and android, 155mAh battery, Host: D42x W36x T9.9mm, Strap: 240x22mm, 33g

Sena kaina: 24.76€
Kaina 26.99 €

10%

Teenager smart watch, 1.3 inches IPS full touch screen, black plastic body, IP68 waterproof, BT5.0, multi-sport mode, built-in kids game, compatibility with iOS and android, 155mAh battery, Host: D42x W36x T9.9mm, Strap: 240x22mm, 33g

Sena kaina: 24.76€
Kaina 26.99 €

-2%

Teenager smart watch, 1.3 inches IPS full touch screen, green plastic body, IP68 waterproof, BT5.0, multi-sport mode, built-in kids game, compatibility with iOS and android, 155mAh battery, Host: D42x W36x T9.9mm, Strap: 240x22mm, 33g

Sena kaina: 27.44€
Kaina 26.99 €

Smart Band, colorful 0.96inch TFT, ECG+PPG function, IP67 waterproof, multi-sport mode, compatibility with iOS and android, battery 105mAh, Black, host: 55*19.5*12mm, strap: 18wide*240mm, 24g

 
Kaina 66.57 €

-3%

Ubiquiti Networks UC-DAC-SFP+

Sena kaina: 18.99€
Kaina 18.49 €

37%

Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition HLK4040GL White, Bluetooth 4.2 & 2.4 GHz

Sena kaina: 11.97€
Kaina 16.33 €

4%

Wirless moddule for IFP6550, IFP7550 and IFP8650 (Dual wifi Bandwith 2.4GHz/5GHz, Support IDDD802.11 ac, BT 4.0 BLE one to one pair)

Sena kaina: 25.52€
Kaina 26.35 €

-1%

SSD|SAMSUNG|860 Evo|1TB|M.2|SATA 3.0|MLC|Write speed 520 MBytes/sec|Read speed 550 MBytes/sec|MTBF 1500000 hours|MZ-N6E1T0BW

Sena kaina: 136.32€
Kaina 135.55 €

-1%

SSD|SAMSUNG|860 Evo|250GB|M.2|SATA 3.0|MLC|Write speed 520 MBytes/sec|Read speed 550 MBytes/sec|MTBF 1500000 hours|MZ-N6E250BW

Sena kaina: 52.18€
Kaina 52 €

-1%

Stadler form Air humidifier Eva E011 Black, Suitable for rooms up to 80 m², 200 m³, Humidification capacity 550 ml/hr, Water tank capacity 6.3 L, 95 W

Sena kaina: 186.98€
Kaina 186.95 €

37%

D-LINK DWA-137, Wireless N300 High-Gain USB Adapter, 802.11b/g/n compatible 2.4GHz, Up to 300Mbps data transfer rate, two integrated antennas, 64/128-bit WEP data encryption, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2), Wi-Fi Protected Setup (WPS) - PIN & PBC, Ext

Sena kaina: 11.21€
Kaina 15.28 €

Atsitiktines prekės

KABINAMAS žaisliukas DRYŽIUS zebras, mažyliams nuo 0+ mėn., Bright Starts (9078)

 
Kaina 12.45 €

979%

SVAJONIŲ karuselė su PROJEKTORIUMI, mažyliams nuo gimimo Fisher Price (CDN41)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 69.99 €

55%

Kabinamas MUZIKINIS žaisliukas Safaris, mažyliams nuo 0 mėn. Bright Starts (9179)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 10.05 €

JBL GO nešiojamas Bluetooth garsiakalbis

 
Kaina 29 €

-70%

MOKOMOJI piramidė Kaip du vandens lašai, 6 vnt. mažyliams nuo 9 mėn. BabyOno (1385)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 1.99 €

107%

LAVINAMASIS telefonas su GARSAIS, vaikams nuo 3 m. Mommy Love (6041)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 13.42 €

162%

Piramidė, mediniai žiedeliai, vaikams nuo 1,5 m. BINO (81034)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 16.95 €

147%

Nešiojama kolonėlė JBL XTREME Bluetooth 2x20 W atspari drėgmei juoda

Sena kaina: 279€
Kaina 687 €

Spalvotas labirintas, vaikams nuo 1 m. BINO (84163)

 
Kaina 6.49 €

70%

Žaidimas, sudėliok teisingai Gyvūnus, mažyliams nuo 10 mėn. BINO (88097)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 10.99 €

-1%

Nešiojama kolonėlė JBL CHARGE 3 Bluetooth 2x10 W atspari drėgmei mėlyna

Sena kaina: 179€
Kaina 178 €

825%

Žaidimo baseinas su kamuoliukais, 80vnt. Mažyliams nuo 10 mėn. BINO (88308)

Sena kaina: 6.49€
Kaina 59.99 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai