Prekių paieška

NETGEAR 10 Gigabit LR SFP+ Module

NETGEAR 10 Gigabit LR SFP+ Module

Prekę NETGEAR 10 Gigabit LR SFP+ Module pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 928.49 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
kilobaitas.lt 928.49€ Į parduotuvę

Panašios prekės

NETGEAR 10 Gigabit LR SFP+ Module

 
Kaina 928.49 €

NETGEAR 10 Gigabit SR SFP+ Module

 
Kaina 386.98 €

1%

Netgear AXM762 SFP+ Transceiver 10GBASE-LR

Sena kaina: 1000.91€
Kaina 1000.98 €

NETGEAR module SFP GBIC 1000Base-LX

 
Kaina 315.59 €

Netgear ProSafe Gigabit Smart Managed PRO Switch, 48x10/100/1000 RJ45 ports, 2 (Dedicated) + 2 (Combo) SFP ports, Web GUI, HTTPs,RMON SNMP, 32 static routes IPv4, LLDP, RADIUS, Rack-mounting kit

 
Kaina 307.59 €

-1%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP LC Connector 1310nm/RX 1550nm Single-mode 2km Module

Sena kaina: 11.06€
Kaina 11 €

-1%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module

Sena kaina: 11.06€
Kaina 11 €

D-Link Media Converter DMC-G01LC Gigabit SFP port, 10/100/1000M RJ45 port

 
Kaina 20.19 €

Netgear ProSafe Gigabit Ethernet Switch, 8 x 10/100/1000 RJ45 ports, Desktop

 
Kaina 36.34 €

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC

 
Kaina 77.89 €

1%

Netgear AGM734 SFP

Sena kaina: 158.53€
Kaina 158.55 €

1%

Netgear AGM732F SFP Transceiver 1000BASE-LX

Sena kaina: 333.69€
Kaina 333.71 €

NETGEAR ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC

 
Kaina 285.63 €

NETGEAR ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 GBIC

 
Kaina 149.92 €

NET SWITCH MODULE SFP 1000B-BX/TL-SM321B TP-LINK

 
Kaina 11.51 €

NET SWITCH MODULE SFP 1000B-BX/TL-SM321A TP-LINK

 
Kaina 16.55 €

178%

MikroTik SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links

Sena kaina: 12.04€
Kaina 33.42 €

1%

MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km

Sena kaina: 42.56€
Kaina 42.69 €

NET SWITCH MODULE SFP 1000B-BX/TL-SM321B TP-LINK

 
Kaina 11.94 €

1%

MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km

Sena kaina: 158.05€
Kaina 158.56 €

-1%

NET MODULE SFP+ 10G KIT/PAIR S+2332LC10D MIKROTIK

Sena kaina: 275.22€
Kaina 274.9 €

-1%

INTELLINET Gigabit SFP Mini-GBIC

Sena kaina: 25.39€
Kaina 25.26 €

-1%

DIGITUS USB 3.0 Gigabit SFP net. adapter

Sena kaina: 56.17€
Kaina 55.79 €

1%

Netgear I/O Module 10GBASE-T

Sena kaina: 350.32€
Kaina 350.34 €

-1%

Netgear APM408F Expansion Module for M4300-96X

Sena kaina: 508.93€
Kaina 507.98 €

Netgear R7000 AC1900 Dual band Gigabit Wireless Smart WiFi Router (600 + 1300 Mbps), 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN , DLNA, DualCore 1GHz cpu, 128MB flash, 256MB RAM, On/off LED lights option

 
Kaina 167.58 €

NETGEAR 8-Port Gigabit Switch

 
Kaina 24.99 €

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

 
Kaina 19.3 €

-34%

SALE OUT. MikroTik Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN with Atheros QC8519 400Mhz CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, 10xSFP cages, 1xSFP+ cage, MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN Cloud Router Switch Managed, Desktop, SFP ports quantity 10, SFP+ ports quantity 1, Ro

Sena kaina: 95.29€
Kaina 63.52 €

-60%

Maršrutizatorius Netgear Nighthawk Router RAX40-100PES 802.11ac, 600+2400 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s

Sena kaina: 243€
Kaina 97.99 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

-3%

MikroTik 25GBase Direct Attach Cable XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 3 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s

Sena kaina: 30.82€
Kaina 29.98 €

2%

ZYXEL ATP 10/100/1000, 2*WAN, 4*LAN/DMZ PORTS, 1*SFP, 2*USB WITH 1 YR BUNDLE

Sena kaina: 1084€
Kaina 1095 €

D-Link DEM-220R SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 20000 m, Bi-Directional

 
Kaina 9.72 €

-1%

MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, -40 to 70C

Sena kaina: 14.02€
Kaina 13.88 €

Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C

 
Kaina 16.24 €

Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +70C

 
Kaina 16.11 €

-39%

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

Sena kaina: 16.55€
Kaina 10.22 €

D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m

 
Kaina 16.55 €

Ubiquiti UDC-1 SFP+, Copper, Direct Attach Cable, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 1 m, 0 to +70C

 
Kaina 17.4 €

D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C

 
Kaina 19.3 €

1%

MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C

Sena kaina: 23.17€
Kaina 23.23 €

-4%

MikroTik S+RJ10 SFP+, Copper, RJ-45, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 200 m, -20 to +60C

Sena kaina: 50.9€
Kaina 49.26 €

-1%

MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C

Sena kaina: 18.88€
Kaina 18.76 €

1%

L2+ 16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10G SFP+ Managed Switch with LCD touch screen and redundant power / 220W

Sena kaina: 572.19€
Kaina 573.1 €

D-LINK 10/100/1000 to SFP Converter

 
Kaina 30.7 €

D-LINK 10-Port Smart Managed 10G SFP+

 
Kaina 1264.67 €

D-Link Metro Ethernet Switch DGS-1210-10/ME Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, SFP ports quantity 2, Power supply type Single

 
Kaina 129.78 €

Netgear Wireless-N150 Router 4-Port 10/100 (WNR1000)

 
Kaina 26.32 €

8%

Netgear 5x 10/100 ProSafe switch, plastic casing, external power supply

Sena kaina: 10.38€
Kaina 11.18 €

9%

Netgear 5x 10/100/1000 ProSafe switch, plastic casing, external power supply

Sena kaina: 18.94€
Kaina 20.49 €

Switch NETGEAR ProSafe PLUS GS108E (8 x 10/100/1000Mbps, Desktop/Wallmount, Auto-uplink, DoS Attack Protection, VLAN) Retail (management via PC utility)

 
Kaina 46.88 €

ProDVX Barcode Module for Android DS series ProDVX BAR-10 1D

 
Kaina 144.28 €

1%

TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit ethernet RJ45 10/100/1000Mbps

Sena kaina: 10.73€
Kaina 10.81 €

1%

Edimax 10 Gigabit Ethernet PCI Express Server Adapter EN-9320TX-E

Sena kaina: 99.8€
Kaina 99.92 €

-2%

DIGITUS Gigabit PCI Card 10/100/1000Mbit

Sena kaina: 11.31€
Kaina 11.18 €

Mercusys AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router AC12G 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, MU-MiMO No, Antenna type 4xFixed, Black

 
Kaina 22.09 €

96%

Maršrutizatorius Linksys AC1900 MU-MIMO Gigabit Wi-Fi Router EA7500V3 802.11ac, 1300+600 Mbit/s, 10/

Sena kaina: 108€
Kaina 211 €

-1%

Maršrutizatorius D-Link AC2100 Wi-Fi Gigabit Router DIR-2150 802.11ac, 1733+300 Mbit/s, 10/100/1000

Sena kaina: 72.99€
Kaina 72.49 €

-2%

TP-LINK UE305 10/100/1000 Mbit/s, USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter

Sena kaina: 11.41€
Kaina 11.23 €

AXAGON ADE-SR Type-A USB3.0 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter

 
Kaina 14.11 €

AXAGON ADE-SRC Type-C USB3.1 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter

 
Kaina 15.31 €

AXAGON ADE-TRC Type-C USB3.2 Gen 1 - Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter, metal, titan grey

 
Kaina 17.54 €

-3%

TP-LINK AC1200 Wireless Gigabit Router Archer C6U 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antennas quantity 4

Sena kaina: 37.94€
Kaina 37.15 €

-4%

TP-LINK AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router Archer AX50 802.11ax, 2402+574 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antennas quantity 4

Sena kaina: 83.71€
Kaina 81.11 €

D-Link AC2100 Wi-Fi Gigabit Router DIR-2150 802.11ac, 1733+300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antenna type 4xExternal non-detachable

 
Kaina 57.11 €

D-LINK 10-Port Gigabit Smart Switch

 
Kaina 104.5 €

D-LINK 10-Port Gigabit Managed Switch

 
Kaina 130.06 €

D-LINK 10-Port Gigabit PoE Managd Switch

 
Kaina 199.67 €

D-LINK 10-Port Gigabit EasySmart Switch

 
Kaina 246.67 €

D-LINK 48-port 10/100/1000 Gigabit

 
Kaina 330.95 €

1%

HP USB-C to RJ-45 10/100/1000 Gigabit LAN Ethernet RJ45 Adapter

Sena kaina: 35.6€
Kaina 35.94 €

Linksys AC1900 MU-MIMO Gigabit Wi-Fi Router EA7500V3 802.11ac, 1300+600 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antenna type 3xExternal, 1 x USB 3.0

 
Kaina 95.95 €

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode

 
Kaina 76.61 €

-40%

HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Sena kaina: 133.91€
Kaina 81.18 €

Atsitiktines prekės

-3%

PHILIPS HEADPHONES SHP2500, speaker diameter - 40 mm, frequency 15-22000Hz, 3,5-6,3mm jack/HiFi, TV/

Sena kaina: 14.14€
Kaina 13.75 €

1%

LENOVO ThinkPad P70 E3-1505Mv5

Sena kaina: 5046.33€
Kaina 5096.3 €

2%

PSU be quiet! STRAIGHT POWER 10 700W CM 80PLUS GOLD

Sena kaina: 112.25€
Kaina 114.39 €

-5%

Epson T3249 Ink Cartridge, Orange

Sena kaina: 17.44€
Kaina 16.73 €

122%

ART Kabelis 15M/15M SVGA AL-01-1,8m monitorowy ferryt oem

Sena kaina: 3.01€
Kaina 6.68 €

Nešiojamas kompiuteris DELL Inspiron 15 5558 15.6"/HD/Intel Core i3-5005U/4GB/128GB SSD/Nvidia GeFor

 
Kaina 459.99 €

4%

IRISCan Mouse 2 - nešiojamas skeneris kompiuterio pelėje

Sena kaina: 54.46€
Kaina 56.51 €

8%

USB 2.0 ilgiklis Digitus 25m

Sena kaina: 26.72€
Kaina 28.72 €

167%

Index filing tabs 20x50 brilliant DATURA 4 colours, 40 notes in each

Sena kaina: 0.87€
Kaina 2.32 €

-2%

Samsung GALAXY A5 telefonas | Ekrano dydis 5,2" AMOLED | Snapdragon 615 LTE | 2GB | 16GB | Bluetooth

Sena kaina: 294.99€
Kaina 289.43 €

-1%

Siuvimo mašina JANOME DC3160

Sena kaina: 472.89€
Kaina 468.35 €

-4%

Televizorius LG 60UH6257 LED 60" Smart

Sena kaina: 794€
Kaina 766.23 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai