Prekių paieška

MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C

MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C

Prekę MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 20.02 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 19.38€
20.02€
Į parduotuvę

Panašios prekės

4%

MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C

Sena kaina: 19.38€
Kaina 20.02 €

13%

MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, -40 to 70C

Sena kaina: 14.14€
Kaina 15.93 €

-9%

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

Sena kaina: 19.49€
Kaina 17.8 €

37%

D-Link DEM-220R SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 20000 m, Bi-Directional

Sena kaina: 9.72€
Kaina 13.25 €

13%

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

Sena kaina: 19.3€
Kaina 21.75 €

13%

Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C

Sena kaina: 18.04€
Kaina 20.33 €

-5%

D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C

Sena kaina: 21.75€
Kaina 20.76 €

13%

D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m

Sena kaina: 16.55€
Kaina 18.64 €

13%

Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +70C

Sena kaina: 16.11€
Kaina 18.15 €

13%

Ubiquiti UDC-1 SFP+, Copper, Direct Attach Cable, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 1 m, 0 to +70C

Sena kaina: 17.27€
Kaina 19.46 €

4%

MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C

Sena kaina: 24.21€
Kaina 25.01 €

5%

MikroTik S+RJ10 SFP+, Copper, RJ-45, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 200 m, -20 to +60C

Sena kaina: 50.17€
Kaina 52.35 €

2%

MikroTik 25GBase Direct Attach Cable XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 3 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s

Sena kaina: 29.98€
Kaina 30.54 €

178%

MikroTik SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links

Sena kaina: 12.04€
Kaina 33.42 €

D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module

 
Kaina 31.15 €

1%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP LC Connector 1310nm/RX 1550nm Single-mode 2km Module

Sena kaina: 10.99€
Kaina 11 €

-1%

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC

Sena kaina: 77.89€
Kaina 77.8 €

-1%

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter Full-duplex

Sena kaina: 13.01€
Kaina 12.9 €

-5%

D-LINK DEM-310GT, 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) D-Link

Sena kaina: 21.75€
Kaina 20.76 €

4%

MIKROTIK MT S-31DLC20D MikroTik S-31DLC2

Sena kaina: 21.4€
Kaina 22.11 €

-1%

VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode

Sena kaina: 76.61€
Kaina 76.56 €

11%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.49 €

1%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC

Sena kaina: 8.42€
Kaina 8.49 €

13%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 19.11€
Kaina 21.53 €

13%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 19.11€
Kaina 21.53 €

-1%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module

Sena kaina: 11€
Kaina 10.99 €

3%

MikroTik Access Point RB952Ui-5ac2nD-TC 802.11ac, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, Antenna type Internal, 2.4/5 GHz, Data transfer rate (max) 0.867 Gbit/s

Sena kaina: 39.7€
Kaina 40.8 €

6%

MikroTik Switch CRS309-1G-8S+IN Managed, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 1, SFP+ ports quantity 8, Dual boot SwitchOS/RouterOS (Level 5)

Sena kaina: 214.18€
Kaina 226 €

4%

MikroTik Router Switch RB1100AHx4 Dude Edition 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 13, 1 GB, Rack mountable, 2x M.2, 2x SATA3, Web Management, 13, Dual Redundant, Quad Core 1.4GHz

Sena kaina: 287.82€
Kaina 297.3 €

-34%

SALE OUT. MikroTik Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN with Atheros QC8519 400Mhz CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, 10xSFP cages, 1xSFP+ cage, MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN Cloud Router Switch Managed, Desktop, SFP ports quantity 10, SFP+ ports quantity 1, Ro

Sena kaina: 95.29€
Kaina 63.52 €

Segway Ninebot by Segway Hoverboard S-PLUS, 11 ", Up to 20 km/h, Distance up to 35 km

 
Kaina 815.91 €

MANHATTAN USB Line Extender, Extends The Distance To Any USB Device Up To 45 m, 171632

 
Kaina 261.25 €

-1%

MikroTik 10GbE SFP+ Transceiver 850nm S+85DLC03D

Sena kaina: 49.63€
Kaina 49.56 €

-1%

MikroTik SFP 1.25GbE Transceiver 550m S-85DLC05D

Sena kaina: 17.28€
Kaina 17.25 €

-1%

NET TRANSCEIVER SFP/S+85DLC03D MIKROTIK

Sena kaina: 47.75€
Kaina 47.47 €

-1%

CABLE DIRECT ATTACH SFP+ 5M/S+AO0005 MIKROTIK

Sena kaina: 42.37€
Kaina 42.12 €

-1%

NET MODULE SFP+ 10G KIT/PAIR S+2332LC10D MIKROTIK

Sena kaina: 288.11€
Kaina 287.15 €

-1%

Asus Asustor Nimbustor 2 AS5202T up to 2 HDD/SSD, Intel Celeron J4005 Dual-Core, Processor frequency 2.0 GHz, 2 GB, SO-DIMM DDR4 2400, Single, Black

Sena kaina: 316.48€
Kaina 313.56 €

-1%

NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+31LC10D MIKROTIK

Sena kaina: 115.12€
Kaina 114.92 €

12%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC OS2 Singlemode 09/125 m Duplex, Length 1m

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

Acme Activity tracker ACT304 Connected GPS, Steps and distance monitoring, Multi-Sport Mode, Bluetooth, Waterproof, Black

 
Kaina 38.61 €

22%

Išmanusis laikrodis Acme Activity tracker ACT304 Connected GPS, Steps and distance monitoring, Multi-Sport Mode, Bluetooth, Waterproof, Black

Sena kaina: 36.88€
Kaina 44.77 €

-20%

Asus LTE Modem Router 4G-AC53U 802.11ac, 300+433 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, MU-MiMO Yes, 4G, Antenna type 2xExternal, 1xUSB 2.0, Dual-band, LTE downlink up to 300Mbps, VPN sever, IPv6, Cat 6, AiCloud, AiDisk

Sena kaina: 158.43€
Kaina 126.75 €

13%

CANYON GP-W6 2.4G Wireless Controller with Dual Motor, Rubber coating, 2PCS AA Alkaline battery ,support PC X-input mode/D-input mode, PS3, Android/nano size dongle,black

Sena kaina: 14.37€
Kaina 16.19 €

Etikečių spausdintuvas Brother PTH500 Mono, Thermal transfer, Handheld Label Printer, Maximum tape width 24 mm, Black

 
Kaina 101.18 €

39%

Tripp Lite USB-C Dock U442-DOCK10-S Single Display/1xHDMI 2.0/up to 4K/2xUSB 3.2/microSD/support PD 60W/Silver/Power Supply not included

Sena kaina: 50.41€
Kaina 70.02 €

Dell PowerEdge T140 Tower, Intel Xeon, E-2224, 3.4 GHz, 8 MB, 4T, 4C, UDIMM DDR4, 2666 MHz, No RAM, No HDD, Up to 4 x 3.5", Embedded SATA, Single Cabled, Power supply 365 W, iDRAC 9 Basic, No Rails, No OS, Warranty Basic Onsite 36 month(s)

 
Kaina 951.71 €

Dell PowerEdge T140 Tower, Intel Xeon, E-2224, 3.4 GHz, 8 MB, 4T, 4C, UDIMM DDR4, 2666 MHz, No RAM, No HDD, Up to 4 x 3.5", PERC H330, Single Cabled, Power supply 365 W, iDRAC 9 Basic, No Rails, No OS, Warranty Basic Onsite 36 month(s)

 
Kaina 1079.46 €

Dell PowerEdge T140 Tower, Intel Xeon, E-2234, 3.6 GHz, 8 MB, 8T, 4C, UDIMM DDR4, 2666 MHz, No RAM, No HDD, Up to 4 x 3.5", PERC H330, Single Cabled, Power supply 365 W, iDRAC 9 Basic, No Rails, No OS, Warranty Basic Onsite 36 month(s)

 
Kaina 1117.78 €

77%

HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Sena kaina: 75.95€
Kaina 133.83 €

-4%

WXGA (1280x800), 4000 ANSI, 22000:1, Lamp Nor/Eco 6000/20000, Optical Zoom 1.3x, Keystone H/V +/-40 degrees, LAN, 2 x HDMI, VGA, Audi in/out, 10W Speaker, USB Type A

Sena kaina: 409.4€
Kaina 393.39 €

-1%

Ubiquiti UF-MM-1G SFP SX-LC Pack Of 20

Sena kaina: 198.67€
Kaina 198.51 €

-1%

NETGEAR ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC

Sena kaina: 285.63€
Kaina 285.54 €

1%

UBIQUITI UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC

Sena kaina: 169.03€
Kaina 169.18 €

17%

MX560, 4000 ANSI, XGA (1024x768), 4:3 Native, 20000:1, up to 15000 h, 10W x 1, HDMI x 2, VGA x 1, USB, 2,3 kg

Sena kaina: 379.5€
Kaina 442.31 €

-18%

Maršrutizatorius MikroTik Access Point RB951G-2HND 802.11n, 867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Etherne

Sena kaina: 77.99€
Kaina 64.49 €

6%

Maršrutizatorius MikroTik Wireless Router HAP AC3 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Eth

Sena kaina: 81.49€
Kaina 85.99 €

-1%

MIKROTIK MT S-3553LC20D MikroTik S-3553L

Sena kaina: 59.97€
Kaina 59.71 €

-10%

D-Link Metro Ethernet Switch DGS-1210-10/ME Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, SFP ports quantity 2, Power supply type Single

Sena kaina: 129.78€
Kaina 117.98 €

D-Link Metro Ethernet Switch DGS-1210-20/ME Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 16, SFP ports quantity 4, Power supply type Single

 
Kaina 155.74 €

D-Link Switch DGS-1026MP Unmanaged, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP ports quantity 2, PoE/Poe+ ports quantity 24, Power supply type Single

 
Kaina 300.35 €

Dell PowerEdge T340 Tower, Intel Xeon, E-2234, 3.6 GHz, 8 MB, 8T, 4C, 1x8 GB, UDIMM DDR4, 2666 MHz, SSD 480GB GB, SATA Gbit/s, Up to 8 x 3.5", Hot-swap hard drive bays, PERC H330, Dual, Hot-plug, Power supply 495 W, iDRAC9 Express, No Rails, No OS, Warran

 
Kaina 1364.41 €

74%

Lenovo ThinkStation mDP + USB-A 3.0 to DP + USB-B 3.0 Dual Head Cable 0.43 m

Sena kaina: 6.96€
Kaina 12.1 €

Synology Tower NAS DS1621xs+ up to 6 HDD/SSD Hot-Swap, Xeon D-1527 Quad Core, Processor frequency 2.2 GHz, 8 GB, DDR4, 2x M.2 2280 NVMe slots, RAID 0,1,5,6,10,Hybrid, 2x1GbE, 1x10GbE, 3xUSB 3.0, 2x eSATA, 1xPCIe, Dual Fan

 
Kaina 1646.73 €

-2%

Asus Gaming LCD VG248QE 24 ", TN, Full HD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 350 cd/m², Black, up to 144Hz, 3D Vision Ready, DP, Dual-link DVI-D, and HDMI, Built-in 2W stereo speakers

Sena kaina: 204.04€
Kaina 200.08 €

TV laikiklis Goobay 51895 TV EasyScope Twin M - dual telescopic wall-mount bracket for TVs up to 107 cm (42")

 
Kaina 23.04 €

-1%

MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km

Sena kaina: 44.54€
Kaina 44.12 €

-1%

CABLE DIRECT ATTACH SFP+ 1M/XS+DA0001 MIKROTIK

Sena kaina: 25.95€
Kaina 25.79 €

-1%

MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km

Sena kaina: 165.46€
Kaina 163.87 €

20%

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S Combo SFP ports quantity 1, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Desktop, Web Management, 5

Sena kaina: 45.67€
Kaina 54.67 €

-1%

NET ROUTER/SWITCH 10PORT SFP/CRS212-1G-10S-1S+IN MIKROTIK

Sena kaina: 180.72€
Kaina 180.11 €

13%

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM Managed L3, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP+ ports quantity 2, RouterOS (Level 5)

Sena kaina: 159.66€
Kaina 179.21 €

2%

MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HND-IN Managed, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP ports quantity 1, Passive PoE ports quantity 1x POE-in, License level 5, 802.11b/g/n

Sena kaina: 173.55€
Kaina 175.74 €

-2%

TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

Sena kaina: 12.89€
Kaina 12.69 €

37%

TP-link TL-SM311LS, Single-mode MiniGBIC module work with MC210CS

Sena kaina: 13.3€
Kaina 18.13 €

Atsitiktines prekės

86%

HANDBANDK Cellular line Sport Handband with wristband iki 5.2

Sena kaina: 3.99€
Kaina 7.39 €

11%

XDC-XFAN80L deepcool Xfan 80 mm, transparent, with blue LED, 3Pin/2pin case ventilation fan

Sena kaina: 1.99€
Kaina 2.19 €

1%

3005 - 5905784760742 ESPERANZA DVD Box 1 Black 14 mm ( 100 Pcs. PACK)

Sena kaina: 16.49€
Kaina 16.59 €

-2%

4547410257649 Instax MINI viengubas rėmėlis

Sena kaina: 9.39€
Kaina 9.29 €

1%

AUE710-64G-CWH Adata i-Memory Flash Drive UE710 64GB, iOS support, USB3.0, white

Sena kaina: 27.79€
Kaina 27.89 €

1118-7130N Yoko Design

 
Kaina 7.19 €

-42%

LS24E65KCS/EN Samsung S24E65KCS lenktas LED monitorius su garsiakalbiais ir VA technologija | 23.5 c

Sena kaina: 359.89€
Kaina 209.69 €

1%

1966008671 UPS MC-1200SSU AVR 4xSCH USB UPS MC-1200SSU AVR 4xSCH USB

Sena kaina: 98.29€
Kaina 98.39 €

PF070113AA Parrot BEBOP DRONE - Screws

 
Kaina 3.49 €

1%

AD2U800B2G6-R DDR2 Adata 2GB 800MHz CL6 DIMM 1.8V

Sena kaina: 13.49€
Kaina 13.59 €

2%

LS27E370DS/EN Samsung S27E370DS LED monitorius su PLS technologija | 27 colių | FULL HD (1920x1080)

Sena kaina: 270.69€
Kaina 274.19 €

-7%

LS29E790CNS/EN Samsung S29E790CNS lenktas LED monitorius su garsiakalbiais ir VA technologija | 29 c

Sena kaina: 470.65€
Kaina 438 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai