Prekių paieška

Komutatorius D-LINK DGS-1210-10

Komutatorius D-LINK DGS-1210-10

Prekę Komutatorius D-LINK DGS-1210-10 pigiau nei kitur galite nusipirkti topocentras.lt parduotuvėje. topocentras.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 92.99 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
topocentras.lt Sena kaina: 113€
92.99€
Į parduotuvę

Panašios prekės

-18%

Komutatorius D-LINK DGS-1210-10

Sena kaina: 113€
Kaina 92.99 €

Komutatorius D-LINK DGS-1210-10/ME

 
Kaina 145 €

Komutatorius D-LINK DGS-1210-20

 
Kaina 140 €

D-Link Metro Ethernet Switch DGS-1210-10/ME Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, SFP ports quantity 2, Power supply type Single

 
Kaina 129.78 €

Komutatorius D-LINK DGS-108/E

 
Kaina 32.49 €

3%

Komutatorius D-LINK DGS-105/E

Sena kaina: 22.99€
Kaina 23.49 €

-31%

Komutatorius D-LINK DGS-1008MP

Sena kaina: 134€
Kaina 92.99 €

45%

Komutatorius D-LINK DGS-1005P/E

Sena kaina: 42.49€
Kaina 61.49 €

Komutatorius D-LINK DGS-1100-10MP

 
Kaina 268 €

Komutatorius D-LINK DGS-1520-52MP

 
Kaina 1605 €

D-Link Metro Ethernet Switch DGS-1210-20/ME Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 16, SFP ports quantity 4, Power supply type Single

 
Kaina 155.74 €

D-Link Metro Ethernet Switch DGS-1100-10/ME Managed L2, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Combo ports quantity 2, Power supply type Single

 
Kaina 77.86 €

4%

D-LINK DGS-105GL/E

Sena kaina: 15.49€
Kaina 15.99 €

Komutatorius D-LINK GO-SW-8G/E

 
Kaina 18.49 €

Komutatorius D-LINK DUB-1312

 
Kaina 16.49 €

Komutatorius D-LINK DES-1005D/O2

 
Kaina 13.49 €

Komutatorius D-LINK DMC-810SC/E

 
Kaina 363 €

Komutatorius D-LINK DEM-311GT

 
Kaina 53.99 €

D-Link Switch DGS-1008A/D Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single

 
Kaina 15.18 €

D-Link Switch DGS-1005D Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type Single

 
Kaina 13.34 €

D-Link 8-port UTP DGS-1008D Unmanaged, Desktop, Ethernet LAN (RJ-45) ports 8

 
Kaina 18.88 €

D-Link Smart Gigabit Ethernet Switch DGS-110-08V2 Managed, Desktop, Power supply type External, Ethernet LAN (RJ-45) ports 8

 
Kaina 31.15 €

D-Link Switch DGS-1005P Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, PoE ports quantity 4, Power supply type External

 
Kaina 37.34 €

D-Link Switch DGS-3000-20L Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 16, SFP ports quantity 4, Power supply type Redundant

 
Kaina 210.12 €

D-Link Switch DGS-3000-52L Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 48, SFP ports quantity 4, Power supply type Redundant

 
Kaina 491.04 €

D-Link Switch DGS-3000-28LP Managed L2, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP ports quantity 4, Power supply type Redundant

 
Kaina 515.3 €

D-Link Switch DGS-1008P Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type External

 
Kaina 54.7 €

D-Link Smart Gigabit Ethernet Switch DGS-1100-08PLV2 Managed, Desktop, PoE ports quantity 4, Power supply type External, Ethernet LAN (RJ-45) ports 8

 
Kaina 80.47 €

D-Link Switch DGS-1008MP Unmanaged, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, PoE ports quantity 8, Power supply type Single

 
Kaina 81.83 €

D-Link Switch DGS-1026MP Unmanaged, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, SFP ports quantity 2, PoE/Poe+ ports quantity 24, Power supply type Single

 
Kaina 300.35 €

Maršrutizatorius D-Link Router DIR-878 802.11ac, 600+1300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (

 
Kaina 86.49 €

3%

D-Link Wireless N300 Range Extender with 10/100 port and external antenna

Sena kaina: 20.99€
Kaina 21.49 €

-1%

Maršrutizatorius D-Link AC2100 Wi-Fi Gigabit Router DIR-2150 802.11ac, 1733+300 Mbit/s, 10/100/1000

Sena kaina: 72.99€
Kaina 72.49 €

-5%

Komutatorius TP-LINK TL-SF1008P 10/100Mbps

Sena kaina: 36.49€
Kaina 34.99 €

D-Link DEM-220R SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 20000 m, Bi-Directional

 
Kaina 9.72 €

-39%

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

Sena kaina: 16.55€
Kaina 10.22 €

D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m

 
Kaina 16.55 €

D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C

 
Kaina 19.3 €

D-Link Media Converter DMC-G01LC Gigabit SFP port, 10/100/1000M RJ45 port

 
Kaina 20.19 €

D-Link Switch DES-1005C Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type Single

 
Kaina 6.23 €

D-Link Switch DES-1005D Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type Single

 
Kaina 12.31 €

D-Link Switch DES-1008D Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single

 
Kaina 13.92 €

D-LINK DPH-120S, VoIP Phone, Support Call Control Protocol SIP, P2P connections, 2- 10/100BASE-TX Fast Ethernet, Acoustic echo cancellation(G.167), QoS IEEE 802.1Q & IEEE 802.1p Compliant and DiffServ(DSCP), Full range VLAN ID Support, Class of Service Su

 
Kaina 41.33 €

D-LINK DPH-120SE, VoIP Phone with PoE support, Support Call Control Protocol SIP, P2P connections, 2- 10/100BASE-TX Fast Ethernet, Acoustic echo cancellation(G.167), QoS IEEE 802.1Q & IEEE 802.1p Compliant and DiffServ(DSCP), Full range VLAN ID Support, C

 
Kaina 45.76 €

D-Link Router DIR-842 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Mesh Support No, MU-MiMO Yes, No mobile broadband, Antenna type 4xExternal 5dBi, No USB

 
Kaina 38.32 €

D-Link Router DIR-615/X 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antenna type 2xExternal 5dBi

 
Kaina 15.8 €

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

 
Kaina 19.3 €

D-Link DSR-250N Ethernet LAN (RJ-45) ports 10, 1000 Mbit/s, Warranty 24 month(s)

 
Kaina 149.56 €

D-Link ADSL2+ Router DSL-2750U/RA 802.11n, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, via optional USB adapter, Antenna type 2xExternal, 1xUSB 2.0, 1xADSL port for RJ-11

 
Kaina 24.45 €

D-Link Router DIR-841 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antenna type 4xExternal 5dBi

 
Kaina 34.61 €

D-Link Router DIR-825/RU/R 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 3G/4G via optional USB adapter, Antenna type 4xExternal 5dB, 1xUSB 2.0

 
Kaina 41.28 €

D-Link AC2100 Wi-Fi Gigabit Router DIR-2150 802.11ac, 1733+300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antenna type 4xExternal non-detachable

 
Kaina 57.11 €

D-Link Switch DES-1016A Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 16, Power supply type Single

 
Kaina 20.06 €

D-Link Switch DES-1016D Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 16

 
Kaina 25.46 €

4%

D-Link Switch DES-1005P/B Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 5, PoE ports quantity 4, Power supply type External

Sena kaina: 32.27€
Kaina 33.38 €

D-Link LTE Router DWR-921 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 4G, Antenna type 2xDetachable

 
Kaina 101.23 €

D-Link Router DIR-878 802.11ac, 600+1300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antenna type 4xExternal

 
Kaina 83.07 €

D-LINK 10/100/1000 to SFP Converter

 
Kaina 30.7 €

D-LINK 10-Port Smart Managed 10G SFP+

 
Kaina 1264.67 €

D-LINK 10-Port Gigabit Smart Switch

 
Kaina 104.5 €

D-LINK 10-Port Gigabit Managed Switch

 
Kaina 130.06 €

D-LINK 10-Port Gigabit PoE Managd Switch

 
Kaina 199.67 €

D-LINK 10-Port Gigabit EasySmart Switch

 
Kaina 246.67 €

D-LINK 48-port 10/100/1000 Gigabit

 
Kaina 330.95 €

D-LINK 5-port 10/100 Metal Housing Deskt

 
Kaina 15.31 €

-3%

Maršrutizatorius D-LINK DIR-809/E

Sena kaina: 36.49€
Kaina 35.49 €

6%

Maršrutizatorius D-LINK DWR-921/E

Sena kaina: 119€
Kaina 125 €

Telefonas D-LINK DPH-120SE/F1

 
Kaina 50.99 €

-1%

Maršrutizatorius D-LINK DWR-921/EE

Sena kaina: 72.99€
Kaina 72.49 €

5%

Maršrutizatorius D-LINK DWR-932

Sena kaina: 60.99€
Kaina 63.49 €

Kita tinklo įranga D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on

 
Kaina 85.49 €

Kita tinklo įranga D-Link DMC-1000 Chassi 16slot Media conv 19" Chassis

 
Kaina 274 €

Kita tinklo įranga D-Link DFL-870 NetDefend UTM Firewall Ethernet LAN (RJ-45) ports 6

 
Kaina 711 €

D-LINK DEM-310GT, 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) D-Link

 
Kaina 19.3 €

D-LINK DWM-222

 
Kaina 91.49 €

D-LINK DSP-W118/E

 
Kaina 22.99 €

Adapteris D-LINK KVM-221

 
Kaina 34.99 €

D-Link Router DIR-815/RU 802.11ac

 
Kaina 39.99 €

D-LINK DAP-2682

 
Kaina 219 €

D-LINK DUB-M610

 
Kaina 56.99 €

Atsitiktines prekės

Patarimai peršalus

 
Kaina 3.41 €

Kodėl mes?

 
Kaina 8.83 €

1%

Don Kichotas

Sena kaina: 8.08€
Kaina 8.15 €

Stuburo ir sąnarių sveikatos paslaptys: judėjimas, vanduo, maistas

 
Kaina 3.99 €

6%

Vilniaus vegetariškų patiekalų knyga. Tradicinė tarpukario Vilniaus žydų virtuvė. Legendinio Fanios

Sena kaina: 14.05€
Kaina 14.77 €

Lietuviškoji nomenklatūra biurokratinėje sistemoje: tarp stagnacijos ir dinamikos

 
Kaina 7.09 €

Naujasis Testamentas ir Psalmės (laminuotas popierinis viršelis)

 
Kaina 4.14 €

Napoleono Bonaparto triumfas ir tragedija. 1811–1815

 
Kaina 11.49 €

6%

Haris Poteris ir Mirties relikvijos

Sena kaina: 13.99€
Kaina 14.71 €

Faraono kodas

 
Kaina 17.89 €

2%

Svaigulys

Sena kaina: 10.19€
Kaina 10.3 €

Dėlionė „Lietuvos gamta“

 
Kaina 6.78 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai