Prekių paieška

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 2m

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 2m

Prekę Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 2m pigiau nei kitur galite nusipirkti kilobaitas.lt parduotuvėje. kilobaitas.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 9.22 €

Pasidalink su draugais




Kainų istorija

Prekės Kaina
kilobaitas.lt Sena kaina: 5.76€
9.22€

Panašios prekės

8%

INTELLINET 302693 optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Sena kaina: 6.99€
Kaina 7.49 €

11%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 2m

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.49 €

12%

DIGITUS LWL patchcable LC/ST 50/125um 2m Multimode Duplex halogen free up to 1Gbit

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

12%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125um 2m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

12%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC OS2 Singlemode 09/125 m Duplex, Length 1m

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

7%

INTELLINET 302747 optic patch cable LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Sena kaina: 7.49€
Kaina 7.99 €

9%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

Sena kaina: 5.99€
Kaina 6.49 €

-6%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 10m

Sena kaina: 8.49€
Kaina 7.99 €

15%

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 1m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.99 €

11%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3

Sena kaina: 4.99€
Kaina 5.49 €

10%

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m

Sena kaina: 5.49€
Kaina 5.99 €

2%

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC

Sena kaina: 4.75€
Kaina 4.8 €

2%

QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode

Sena kaina: 0.58€
Kaina 0.59 €

5%

INTELLINET Fiber Optic Patch Cable LC/SC OM3 5m aqua 50/125um Duplex Multimode

Sena kaina: 11.49€
Kaina 11.99 €

-2%

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable

Sena kaina: 5.18€
Kaina 5.11 €

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

 
Kaina 19.3 €

1%

DIGITUS LWL patchcable LC/ST 50/125um 1m

Sena kaina: 3.3€
Kaina 3.31 €

38%

Kabelis DELTACO PRIME Toslink-optinis, 1.0m / TOTO-11-K

Sena kaina: 7.99€
Kaina 10.99 €

21%

Kabelis DELTACO PRIME Toslink-optinis, 3.0m / TOTO-13-K

Sena kaina: 9.99€
Kaina 11.99 €

27%

Kabelis DELTACO PRIME Toslink-optinis, 2.0m / TOTO-12-K

Sena kaina: 8.99€
Kaina 11.39 €

21%

Kabelis DELTACO PRIME Toslink-optinis, 5.0m / TOTO-15-K

Sena kaina: 14.99€
Kaina 17.99 €

-26%

Kabelis optinis 3m Philips SWA2778W/10

Sena kaina: 17.99€
Kaina 13.49 €

34%

Kabelis optinis 1.5m Philips SWA2302W/10

Sena kaina: 7.49€
Kaina 9.99 €

Kabelis optinis toslink - toslink 1.5m

 
Kaina 15.49 €

-21%

Kabelis DELTACO GAMING DisplayPort 1.4 kabelis, 7680x4320 60Hz, 2m, juodas / GAM-060

Sena kaina: 13.99€
Kaina 11.19 €

21%

Silikoninis kabelis EXTRA DIGITAL Silikoninis kabelis EXTRA DIGITAL USB - USB Type-C (juodas, 2m)

Sena kaina: 9.99€
Kaina 11.99 €

-1%

DIGITUS Patch cable SFTP CAT6 2m grey

Sena kaina: 2.11€
Kaina 2.09 €

3%

DIGITUS LWL patchcable SC/SC 50/125um 2m

Sena kaina: 4.56€
Kaina 4.66 €

-41%

Ausinės STREETZ 3,5mm, mikrofonas, 1.2m kabelis, žalia / HL-355

Sena kaina: 3.59€
Kaina 2.15 €

-41%

Ausinės STREETZ 3,5mm, mikrofonas, 1.2m kabelis, balta / HL-353

Sena kaina: 3.59€
Kaina 2.15 €

-41%

Ausinės STREETZ 3,5 mm, mikrofonas, 1.2m kabelis, rausva / HL-354

Sena kaina: 3.59€
Kaina 2.15 €

-34%

Kabelis DELTACO HDMI-M - HDMI-F, juodas, 2m / HDMI-122

Sena kaina: 8.99€
Kaina 5.99 €

15%

Techly USB 2.0 kabelis skirtas Samsung Galaxy Tab, juodas, 1,2m

Sena kaina: 3.49€
Kaina 3.99 €

28%

Kabelis DELTACO USB 2.0 "micro B-AF" OTG, 0.2m, juodas / USB-73-K

Sena kaina: 5.39€
Kaina 6.89 €

24%

Kabelis DELTACO USB-C į DisplayPort, 2m, 4k, 3D, juodas / USBC-DP200-K

Sena kaina: 18.69€
Kaina 22.99 €

-21%

Kabelis DELTACO GAMING Cat6a, U/UTP, 500MHz, 2m, juodas / GAM-036

Sena kaina: 9.59€
Kaina 7.67 €

23%

USB-C į HDMI kabelis, 2m, 4K, HDCP 2.2, 3D DELTACO juodas / USBC-HDMI1020-K

Sena kaina: 26.99€
Kaina 32.99 €

-39%

USB-C į HDMI kabelis, 2m, 4K, HDCP 2.2, 3D, DELTACO baltas / USBC-HDMI1021-K

Sena kaina: 24.99€
Kaina 15.49 €

26%

Kabelis DELTACO VGA ilgintuvas, 2m, juodas / RGB-902

Sena kaina: 11.19€
Kaina 13.99 €

23%

Kabelis DELTACO USB-C - VGA, 2m, QWXGA 2048x1152 i 60Hz, DP 1.2 Alt Mode, juodas / USBC-1087-K

Sena kaina: 32.59€
Kaina 39.99 €

23%

Kabelis Cellularine iPhone 2m Micr USB, juodas

Sena kaina: 13.09€
Kaina 15.99 €

Mob. telefono kabelis APPLE Lightning to USB, 2m, baltas

 
Kaina 34.99 €

23%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 2.0, "A-C", 60W, 3A, 2m, juodas / USBC-1134M

Sena kaina: 10.59€
Kaina 12.99 €

-42%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 3.1 Gen2 "C-C", 10 Gbit/s, 30W, 1.5A, 2m baltas / USBC-1129M

Sena kaina: 13.99€
Kaina 8.19 €

26%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 2.0 C-A, 2m / USBC-1006M

Sena kaina: 11.19€
Kaina 13.99 €

26%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 2.0, A-C, 2m / USBC-1011M

Sena kaina: 11.19€
Kaina 13.99 €

20%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB 3.1 Gen2 "C-C", 10 Gbit/s, 30W, 1.5A, 2m juodas / USBC-1124M

Sena kaina: 8.19€
Kaina 9.79 €

Kabelis EPSON maitinimo 220V "dobilas", 1.2m

 
Kaina 3.49 €

Kabelis Displayport 1.2 DVI-D M-M 2m (Micro Connect)

 
Kaina 24.99 €

Kabelis HDMI 19 - DVI-D 18+1 2M M-M (Micro Connect)

 
Kaina 11.99 €

-31%

Kabelis HDMI V2.0 19 - 19 2M M-M (Micro Connect)

Sena kaina: 12.99€
Kaina 9.09 €

-34%

Kabelis GEMBIRD CCB-HDMIL-2M

Sena kaina: 4.49€
Kaina 2.99 €

-41%

Ausinės STREETZ Lightning jungtis, mikrofonas, 1.2m kabelis, baltos / HL-399

Sena kaina: 30.99€
Kaina 18.59 €

Kabelis APPLE Lightning to 3.5mm Audio (1.2m)

 
Kaina 39.99 €

Mob. telefono kabelis DELTACO USB-C su Lightning jungtimi, 2m, juodas / IPLH-321M

 
Kaina 14.99 €

6%

Mob. telefono kabelis DELTACO USB-C su Lightning jungtimi, 2m, baltas / IPLH-320M

Sena kaina: 17.99€
Kaina 18.99 €

Kabelis GEMBIRD PP12-2M/R

 
Kaina 0.99 €

103%

Kabelis GEMBIRD PP12-2M

Sena kaina: 0.49€
Kaina 0.99 €

19%

Kabelis Goobay 52859, display port, 2m

Sena kaina: 5.49€
Kaina 6.49 €

21%

Kabelis Cellularine iPhone 2m, baltas

Sena kaina: 24.95€
Kaina 29.99 €

21%

Kabelis Cellularine Data 1,2m USB-C, juodas

Sena kaina: 14.99€
Kaina 17.99 €

21%

Kabelis Cellularine Data 1,2m USB-A, baltas

Sena kaina: 14.99€
Kaina 17.99 €

24%

Kabelis Cellularine Data 2m TYPE-C, baltas

Sena kaina: 16.99€
Kaina 20.99 €

21%

Kabelis Cellularine DATA USB-A/USB-C 1,2m, baltas

Sena kaina: 14.99€
Kaina 17.99 €

24%

Kabelis Cellularine DATA TYPE-C 2m, baltas

Sena kaina: 16.99€
Kaina 20.99 €

12%

Kabelis ASSMANN mini DisplayPort plug to displayPort plug 2m double shielding white

Sena kaina: 4.49€
Kaina 4.99 €

-41%

Ausinės STREETZ 3,5mm, mikrofonas, 1.2m kabelis, balta / HL-W103

Sena kaina: 11.99€
Kaina 7.19 €

21%

Silikoninis kabelis EXTRA DIGITAL USB-Micro USB (baltas, 2m)

Sena kaina: 9.99€
Kaina 11.99 €

Mob. telefono kabelis eSTUFF 2m pilkas lightning ES601255

 
Kaina 20.49 €

14%

Silikoninis kabelis EXTRA DIGITAL USB-Lightning (baltas, 2m)

Sena kaina: 14.99€
Kaina 16.99 €

14%

Silikoninis kabelis USB Type-C - Lightning (baltas, 2m)

Sena kaina: 14.99€
Kaina 16.99 €

17%

Kabelis DELTACO USB-C į USB-C, 480 Mbit/s, 3A, 2m, juodas / USBC-2002M

Sena kaina: 11.99€
Kaina 13.99 €

Kabelis SANDBERG HDMI 2.1 8k, 2m

 
Kaina 24.99 €

Silikoninis kabelis USB-Micro USB (juodas, 2m.)

 
Kaina 9.99 €

Silikoninis kabelis USB-USB Type C (juodas, 2m.)

 
Kaina 9.99 €

MANHATTAN, Įtampos tinklas-kompiuteris kabelis 2m, Y tipo, rozetė - 2 įrenginiai, 157605, ICOC 01-NC-Y

 
Kaina 256.11 €

Atsitiktines prekės

-1%

452-11424 NB ACC PORT REPLICATOR SIMPLE/E-PORT-II 130W 452-11424 DELL

Sena kaina: 91.29€
Kaina 90.69 €

20000904 Camelion Plug-In Battery Charger BC-0904S 2x or 4xNi-MH AA/AAA or 1-2x 9V Ni-MH

 
Kaina 11.19 €

1%

ATC-605 UB12 ACER ASPIRE AXC-605 I5-4460/8GB/DVD/2TB/keyboard + Mouse/Wi-FI/Win 8.1 64 Perpakuoti(R

Sena kaina: 517€
Kaina 519 €

-1%

EH141K Ausinės Esperanza EH141K RENELL| 5m su garso reguliacija sulankstomos | Juoda

Sena kaina: 13.79€
Kaina 13.69 €

U6W66E HP 4y Nbd + max 4 MKRS CLJ M775MFP Supp

 
Kaina 4575 €

3%

WO2-MB13-B Tucano WorkOut 2 13

Sena kaina: 30.19€
Kaina 30.99 €

3%

UM.CZ0EE.001 35' Predator Z35 VA 21:9 144Hz HDMI35' Predator Z35 VA 21:9 144Hz HDMI

Sena kaina: 689€
Kaina 709 €

-10%

A350U Multimedia - Speaker F&D A350U (2.1, 46W, 130Hz-120kHz, Subwoofer: 20Hz-120Hz, USB & AUX card

Sena kaina: 47.29€
Kaina 42.89 €

CA033LE5450BEMEA_UBU Dell Latitude E5450 14.0

 
Kaina 934 €

TECABLEUSBIP5SW SBS Data cable USB 2.0 to Apple Lightning connector, 0,5 m. spring cable, white colo

 
Kaina 14.89 €

-1%

52532.6930P Qoltec Long Life Notebook Battery - HP EliteBook 6930p | 4400mAh | 11.1V

Sena kaina: 30.59€
Kaina 30.49 €

-1%

CEB-7035S Išorinio disko korpusas Cheiftec CEB-7035S. 3.5inch SATA HDD, USB 3.0, aliuminis

Sena kaina: 32.39€
Kaina 32.19 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai