Prekių paieška

Kita tinklo įranga D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) o

Kita tinklo įranga D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) o

Prekę Kita tinklo įranga D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) o pigiau nei kitur galite nusipirkti topocentras.lt parduotuvėje. topocentras.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 85.49 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
topocentras.lt 85.49€

Panašios prekės

Kita tinklo įranga D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on

 
Kaina 85.49 €

D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km

 
Kaina 75.26 €

D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km

 
Kaina 75.26 €

D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

 
Kaina 47.78 €

D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module

 
Kaina 31.15 €

Kita tinklo įranga D-Link DMC-1000 Chassi 16slot Media conv 19" Chassis

 
Kaina 274 €

Kita tinklo įranga D-Link DFL-870 NetDefend UTM Firewall Ethernet LAN (RJ-45) ports 6

 
Kaina 711 €

-22%

NET MEDIA CONVERTER 20KM/FX-TX MC112CS TP-LINK

Sena kaina: 22.87€
Kaina 18.04 €

-22%

NET MEDIA CONVERTER 20KM/FX-TX MC111CS TP-LINK

Sena kaina: 22.87€
Kaina 18.04 €

Kita tinklo įranga Logilink Harddisk Mounting Set, 2,5" to 3,5"

 
Kaina 2.49 €

1%

D-Link DMC-810SC Media Converter

Sena kaina: 382.46€
Kaina 382.55 €

-6%

D-Link DMC-300SC Media Converter

Sena kaina: 50.49€
Kaina 47.78 €

D-Link Media Converter DMC-G01LC Gigabit SFP port, 10/100/1000M RJ45 port

 
Kaina 20.19 €

D-Link DMC-1000 Chassi 16slot Media conv 19" Chassis

 
Kaina 241.01 €

D-LINK DPH-120S, VoIP Phone, Support Call Control Protocol SIP, P2P connections, 2- 10/100BASE-TX Fast Ethernet, Acoustic echo cancellation(G.167), QoS IEEE 802.1Q & IEEE 802.1p Compliant and DiffServ(DSCP), Full range VLAN ID Support, Class of Service Su

 
Kaina 41.33 €

D-LINK DPH-120SE, VoIP Phone with PoE support, Support Call Control Protocol SIP, P2P connections, 2- 10/100BASE-TX Fast Ethernet, Acoustic echo cancellation(G.167), QoS IEEE 802.1Q & IEEE 802.1p Compliant and DiffServ(DSCP), Full range VLAN ID Support, C

 
Kaina 45.76 €

Komutatorius D-LINK DMC-810SC/E

 
Kaina 363 €

Kita tinklo įranga Edimax Extender/Access Point/Brigde EW-7438RPn Mini 802.11n, 2.4GHz, 300 Mbit/s,

 
Kaina 22.99 €

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

 
Kaina 19.3 €

Switch|DAHUA|PFS3009-8ET1GT-96|Type L2|1x10Base-T / 100Base-TX|9x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|1|DH-PFS3009-8ET1GT-96

 
Kaina 59.71 €

Switch|DAHUA|PFS3010-8ET-96|Type L2|8x10Base-T / 100Base-TX|2x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|PoE ports 8|DH-PFS3010-8ET-96

 
Kaina 67.84 €

Switch|DAHUA|PFS3206-4P-96|Type L2|3x10Base-T / 100Base-TX|1x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|2x1000Base-X|DH-PFS3206-4P-96

 
Kaina 83.85 €

Switch|DAHUA|PFS4218-16ET-240|Type L2|16x10Base-T / 100Base-TX|2x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|2x10/100/1000BASE-T/SFP combo|PoE ports 16|PFS4218-16ET-240

 
Kaina 264.52 €

Switch|DAHUA|DH-PFS4226-24ET-360|Type L2|24x10Base-T / 100Base-TX|2x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|2x10/100/1000BASE-T/SFP combo|PoE ports 24|PFS4226-24ET-360

 
Kaina 323.98 €

Switch|DAHUA|PFS4218-16GT-240|Type L2|16x10Base-T / 100Base-TX|2x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|PoE ports 16|PFS4218-16GT-240

 
Kaina 409.78 €

-10%

Tinklo įranga TP-LINK RE550

Sena kaina: 66.99€
Kaina 60.49 €

Access Point|TP-LINK|300 Mbps|IEEE 802.11a|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE 802.11n|2x10Base-T / 100Base-TX|Number of antennas 2|EAP115-WALL

 
Kaina 28.1 €

Switch|TP-LINK|LS105G|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|LS105G

 
Kaina 13.67 €

2%

Switch|TP-LINK|TL-SF1005LP|5x10Base-T / 100Base-TX|PoE ports 4|TL-SF1005LP

Sena kaina: 25.36€
Kaina 25.78 €

3%

Switch|TP-LINK|Desktop/pedestal|5x10Base-T / 100Base-TX|PoE ports 4|TL-SF1005P

Sena kaina: 28.5€
Kaina 29.16 €

-6%

NET MEDIA CONVERTER 10KM/FX-SX/LX/LH MC220L TP-LINK

Sena kaina: 16.43€
Kaina 15.5 €

-7%

NET MEDIA CONVERTER 15KM/FX-LX/LH MC210CS TP-LINK

Sena kaina: 29.79€
Kaina 27.86 €

D-Link DMC-1001

 
Kaina 120.76 €

D-LINK DEM-310GT, 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) D-Link

 
Kaina 19.3 €

-1%

DIGITUS DK-TP512 DIGITUS CAT 5e twisted pair installation cable 305m outdoor jelly filled

Sena kaina: 169€
Kaina 168 €

-1%

DIGITUS CAT 5e U/UTP twisted pair patch

Sena kaina: 29.73€
Kaina 29.6 €

-1%

DIGITUS CAT 5e SF/UTP twisted pair patch

Sena kaina: 37.61€
Kaina 37.48 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

-1%

Wirless moddule for IFP6550, IFP7550 and IFP8650 (Dual wifi Bandwith 2.4GHz/5GHz, Support IDDD802.11 ac, BT 4.0 BLE one to one pair)

Sena kaina: 25.61€
Kaina 25.52 €

EPSON Media Holding Plate for SC-S MK2

 
Kaina 11.31 €

-8%

TP-LINK USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter 1 USB 2.0 connector 1 10/100Mbps Ethernet port

Sena kaina: 8.77€
Kaina 8.13 €

NETGEAR ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC

 
Kaina 285.63 €

Laisvų rankų įranga JABRA SPEAK 510 + MS Speakerphone for UC & BT plus Bundle LINK 360

 
Kaina 124 €

Kita žaidimų įranga Arozzi Gaming Chair Primo Woven Fabric Black/Grey/Gold logo

 
Kaina 415 €

Kita žaidimų įranga Arozzi Verona V2 Gaming Chair, Orange

 
Kaina 290 €

Kita žaidimų įranga Arozzi Verona V2 Gaming Chair, Black

 
Kaina 290 €

-27%

Kita žaidimų įranga Corsair Premium Spill-Proof Cloth Gaming Mouse Pad MM300 PRO 360 x 300 x 3 mm, M

Sena kaina: 22.49€
Kaina 16.49 €

35%

Kita žaidimų įranga AULA Eclipse gaming headset

Sena kaina: 23.49€
Kaina 31.49 €

Kita žaidimų įranga RAZER RZ38-02770200-R3G1

 
Kaina 647 €

1%

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter Full-duplex

Sena kaina: 11.91€
Kaina 12.02 €

Active USB-C -> DisplayPort cable - adapter AXAGON RVC-DPC for connecting a DisplayPort monitor/TV/projector to a notebook or mobile phone using USB type C connector.

 
Kaina 13.6 €

Active USB-C > HDMI 1.4 cable – adapter AXAGON RVC-HI14C for connecting a monitor/TV/projector to a notebook or mobile phone using USB type C connector.

 
Kaina 15.9 €

A modern USB-C -> HDMI 2.0 active adapter AXAGON RVC-HI2 for connecting an HDMI /TV/projector to a notebook or mobile phone using USB type C connector.

 
Kaina 17.46 €

Switch|MERCUSYS|MS105G|Desktop/pedestal|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|MS105G

 
Kaina 8.47 €

Switch|MERCUSYS|MS108G|Desktop/pedestal|8x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|MS108G

 
Kaina 13.01 €

1%

NET CARD PCI 100BASE-TX/NIC-R1 GEMBIRD

Sena kaina: 4.05€
Kaina 4.07 €

1%

Switch|UBIQUITI|USW-Flex-Mini|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|1xRJ45|1|PoE ports 1|USW-FLEX-MINI

Sena kaina: 30.19€
Kaina 30.24 €

Switch|DAHUA|PFS3006-4ET-60|Type L2|6x10Base-T / 100Base-TX|PoE ports 4|60 Watts|DH-PFS3006-4ET-60

 
Kaina 38.12 €

Switch|DAHUA|DH-PFS3106-4ET-60|Type L2|4x10Base-T / 100Base-TX|1x1000Base-T|1x100Base-X|PoE ports 4|60 Watts|DH-PFS3106-4ET-60

 
Kaina 80.8 €

Switch|DELL|N1548P|Type L2|48x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|4xSFP+|1xUSB 2.0|1xConsole|PoE+ ports 48|500 Watts|210-AEWB_273558622

 
Kaina 1308.87 €

Switch|DAHUA|PFS3110-8ET-96|8x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|DH-PFS3110-8ET-96

 
Kaina 96.05 €

-1%

Switch|MIKROTIK|1x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|4xSFP+|PoE ports 1|CRS305-1G-4S+IN

Sena kaina: 117.31€
Kaina 117.17 €

-4%

Switch|MIKROTIK|8x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|4xSFP|1xConsole|CRS112-8P-4S-IN

Sena kaina: 141.84€
Kaina 137.21 €

-1%

Switch|MIKROTIK|CRS326-24G-2S+IN|24x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|2xSFP+|CRS326-24G-2S+IN

Sena kaina: 153.4€
Kaina 153.22 €

-1%

Switch|MIKROTIK|Type L3|Rack|24x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|4xSFP+|1xRJ45|CRS328-24P-4S+RM

Sena kaina: 337.31€
Kaina 336.91 €

-1%

Switch|MIKROTIK|Type L3|Rack 1U|8x10Base-T / 100Base-TX|4xSFP|1xRJ45|CRS312-4C+8XG-RM

Sena kaina: 463.66€
Kaina 463.11 €

-1%

Switch|UBIQUITI|USW-Flex-Mini|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|1xRJ45|1|PoE ports 1|USW-FLEX-MINI-5

Sena kaina: 137.16€
Kaina 137 €

-1%

Switch|UBIQUITI|USW-INDUSTRIAL|8x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|8xSFP|USW-INDUSTRIAL

Sena kaina: 478.19€
Kaina 477.63 €

-1%

Switch|MIKROTIK|CSS106-5G-1S|Desktop/pedestal|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|1xSFP|CSS106-5G-1S

Sena kaina: 32.55€
Kaina 32.51 €

Switch|DAHUA|Type L2|16x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|DH-PFS3016-16GT

 
Kaina 96.81 €

-1%

Switch|MIKROTIK|CSS106-1G-4P-1S|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|1xSFP|CSS106-1G-4P-1S

Sena kaina: 42.35€
Kaina 42.31 €

D-LINK USB-C to Gigabit Ethernet Adapter

 
Kaina 23.36 €

-39%

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

Sena kaina: 16.55€
Kaina 10.22 €

D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C

 
Kaina 19.3 €

-6%

D-LINK DWA-131, Wireless N Nano USB Adapter 802.11n, Backward Compatible with 802.11g and 802.11b, Up to 4 times farther than 802.11g. Support 802.11b/g/n wireless networks. Ad-hoc and Infrastructure operation modes. WEP, WPA, WAP2 encryption support. Tin

Sena kaina: 6.55€
Kaina 6.19 €

D-LINK DWA-137, Wireless N300 High-Gain USB Adapter, 802.11b/g/n compatible 2.4GHz, Up to 300Mbps data transfer rate, two integrated antennas, 64/128-bit WEP data encryption, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2), Wi-Fi Protected Setup (WPS) - PIN & PBC, Ext

 
Kaina 11.21 €

D-LINK 10/100/1000 to SFP Converter

 
Kaina 30.7 €

Atsitiktines prekės

56%

LENOVO B50-10 15.6 HD 1366x768 LED matinis ekranas, Intel Celeron Dual Core N2840 2.16GHz (Max Turbo

Sena kaina: 245€
Kaina 379.88 €

CC-MIC-1 Gembird kabelis audio 2x JACK 3.5mm M/3x JACK 3.5mm F 1,8M

 
Kaina 1.39 €

LCRCRS7ML1 Creator Silver 7 daugiakalbė licencija komerciniam naudojimui (5-50 vietų)

 
Kaina 13.89 €

-1%

SFN5040BL Pastatomas ventiliatorius SENCOR - SFN5040BL

Sena kaina: 121.39€
Kaina 120.99 €

KABSI PATCH ART AL-OEM-301G ART Tinklo kabelis UTP 5e 2m žalias oem

 
Kaina 0.69 €

11%

BLABK-B Tucano Lato 17

Sena kaina: 28.49€
Kaina 31.39 €

-1%

CH-9000226-EU Žaidimų klaviatūra Corsair Strafe Mechanical Cherry MX Blue (EU)

Sena kaina: 102.99€
Kaina 102.49 €

-10%

80MX0093MS LENOVO ThinkPad E31-80 (80MX0093MH) 13.3

Sena kaina: 703€
Kaina 633 €

-62%

SMD60 ACME LED SMD60 3W30h3000KGU10

Sena kaina: 5.19€
Kaina 1.99 €

1%

5907610752327 BANNER SAGA 2

Sena kaina: 25€
Kaina 25.19 €

2%

EOA45551OW Įmontuojama orkaitė Electrolux EOA45551OW

Sena kaina: 306.69€
Kaina 311.19 €

1%

PIONEER8X26 Praktica Waterproof binoculars Pioneer 8x26

Sena kaina: 66.89€
Kaina 66.99 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai