Prekių paieška

Kita tinklo įranga D-Link DMC-1000 Chassi 16slot Media conv 19" Chassis

Kita tinklo įranga D-Link DMC-1000 Chassi 16slot Media conv 19" Chassis

Prekę Kita tinklo įranga D-Link DMC-1000 Chassi 16slot Media conv 19" Chassis pigiau nei kitur galite nusipirkti topocentras.lt parduotuvėje. topocentras.lt parduotuvėje ši prekė kainuoja 274 €

Pasidalink su draugais



Prekės Kaina
topocentras.lt 274€

Panašios prekės

D-Link DMC-1000 Chassi 16slot Media conv 19" Chassis

 
Kaina 241.01 €

1%

D-Link DMC-810SC Media Converter

Sena kaina: 382.46€
Kaina 382.55 €

-6%

D-Link DMC-300SC Media Converter

Sena kaina: 50.49€
Kaina 47.78 €

D-Link Media Converter DMC-G01LC Gigabit SFP port, 10/100/1000M RJ45 port

 
Kaina 20.19 €

D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module

 
Kaina 31.15 €

D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)

 
Kaina 47.78 €

D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km

 
Kaina 75.26 €

D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km

 
Kaina 75.26 €

Kita tinklo įranga Edimax Extender/Access Point/Brigde EW-7438RPn Mini 802.11n, 2.4GHz, 300 Mbit/s,

 
Kaina 22.99 €

Komutatorius D-LINK DMC-810SC/E

 
Kaina 363 €

-10%

Tinklo įranga TP-LINK RE550

Sena kaina: 66.99€
Kaina 60.49 €

D-Link DMC-1001

 
Kaina 120.76 €

-1%

Maršrutizatorius D-Link AC2100 Wi-Fi Gigabit Router DIR-2150 802.11ac, 1733+300 Mbit/s, 10/100/1000

Sena kaina: 72.99€
Kaina 72.49 €

Kita žaidimų įranga RAZER RZ38-02770200-R3G1

 
Kaina 647 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

-2%

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

Sena kaina: 17.78€
Kaina 17.51 €

D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m

 
Kaina 16.55 €

D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C

 
Kaina 19.3 €

D-Link Router DIR-842 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Mesh Support No, MU-MiMO Yes, No mobile broadband, Antenna type 4xExternal 5dBi, No USB

 
Kaina 38.32 €

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

 
Kaina 19.3 €

D-Link DSR-250N Ethernet LAN (RJ-45) ports 10, 1000 Mbit/s, Warranty 24 month(s)

 
Kaina 149.56 €

9%

D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit

Sena kaina: 48.51€
Kaina 52.45 €

D-Link Router DIR-825/RU/R 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 3G/4G via optional USB adapter, Antenna type 4xExternal 5dB, 1xUSB 2.0

 
Kaina 41.28 €

D-Link AC2100 Wi-Fi Gigabit Router DIR-2150 802.11ac, 1733+300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antenna type 4xExternal non-detachable

 
Kaina 57.11 €

D-Link Router DIR-878 802.11ac, 600+1300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antenna type 4xExternal

 
Kaina 83.07 €

D-LINK 10/100/1000 to SFP Converter

 
Kaina 30.7 €

D-LINK 48-port 10/100/1000 Gigabit

 
Kaina 330.95 €

-19%

COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą

Sena kaina: 6.49€
Kaina 5.29 €

15%

Techly 19'' 2U Industrial Rack-Mount Chassis ATX Black

Sena kaina: 116.35€
Kaina 132.98 €

-1%

Techly Industrial Rack-mount Chassis ATX 19'' 4U Black

Sena kaina: 119.17€
Kaina 118.66 €

-3%

Maršrutizatorius D-LINK DIR-809/E

Sena kaina: 36.49€
Kaina 35.49 €

3%

D-Link Wireless N300 Range Extender with 10/100 port and external antenna

Sena kaina: 20.99€
Kaina 21.49 €

6%

Maršrutizatorius D-LINK DWR-921/E

Sena kaina: 119€
Kaina 125 €

5%

Maršrutizatorius D-LINK DWR-932

Sena kaina: 60.99€
Kaina 63.49 €

Komutatorius D-LINK DGS-108/E

 
Kaina 32.49 €

3%

Komutatorius D-LINK DGS-105/E

Sena kaina: 22.99€
Kaina 23.49 €

-31%

Komutatorius D-LINK DGS-1008MP

Sena kaina: 134€
Kaina 92.99 €

Komutatorius D-LINK GO-SW-8G/E

 
Kaina 18.49 €

-18%

Komutatorius D-LINK DGS-1210-10

Sena kaina: 113€
Kaina 92.99 €

Komutatorius D-LINK DGS-1210-20

 
Kaina 140 €

Komutatorius D-LINK DGS-1100-10MP

 
Kaina 268 €

D-LINK DEM-310GT, 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) D-Link

 
Kaina 19.3 €

D-LINK DWM-222

 
Kaina 91.49 €

D-LINK DSP-W118/E

 
Kaina 22.99 €

D-Link Router DIR-815/RU 802.11ac

 
Kaina 39.99 €

4%

D-LINK DGS-105GL/E

Sena kaina: 15.49€
Kaina 15.99 €

Komutatorius D-LINK DGS-1520-52MP

 
Kaina 1605 €

D-LINK DAP-2682

 
Kaina 219 €

D-LINK DUB-M610

 
Kaina 56.99 €

D-LINK DUB-M530

 
Kaina 48.99 €

Maršrutizatorius D-LINK DWR-910

 
Kaina 49.49 €

Komutatorius D-LINK DEM-311GT

 
Kaina 53.99 €

D-LINK DUB-E100, USB 2.0 Fast Ethernet Adapter, Embedded 7K x 16-bit SRAM buffer, Energy Saving Suspend / Resume Function, Operating System: Mac OS X, Microsoft Windows D-Link

 
Kaina 8.57 €

SALE OUT. D-LINK DPE-301GI, Gigabit PoE Injector, DAMAGED PACKAGING D-Link DPE-301GI Gigabit PoE Injector Compliant with 802.3af/802.3at

 
Kaina 16.75 €

D-LINK DPH-150S/F5, VoIP Phone D-Link

 
Kaina 57.81 €

-9%

Suvirintas žalias tinklas 1.1 x 19 x 19 x 1000 mm, 25m

Sena kaina: 48€
Kaina 43.75 €

10%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN722N, 150Mb/s, USB, su antena

Sena kaina: 10.99€
Kaina 11.99 €

-51%

BEVIELIO TINKLO ADAPTERIS TP-LINK TL-WN823N

Sena kaina: 15.99€
Kaina 7.99 €

-5%

ŠAKOTUVAS TINKLO TP-LINK TL-SG1005D

Sena kaina: 13.67€
Kaina 13 €

6%

BEVIELIO TINKLO ADAPTERIS „TP-LINK TL-WN722N“

Sena kaina: 8.82€
Kaina 9.34 €

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN725N, 150Mb/s, USB nano

 
Kaina 9.49 €

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK UE300, USB

 
Kaina 19.99 €

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN822N, 300Mb/s, USB

 
Kaina 16.99 €

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN821N

 
Kaina 11.99 €

-14%

Tinklo plokštė TP-LINK TG-3468, 1Gb/s,UTP,PCIe

Sena kaina: 11.49€
Kaina 9.99 €

Bevielio tinklo WIFI adapteris TP-Link Archer T6E AC1300 PCI Express 2,4/5GHz, 2 antenų

 
Kaina 34.99 €

Bevielio tinklo WiFi adapteris TP-Link TL-WN881ND 300Mbps N PCI, 2 antenų

 
Kaina 15.99 €

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK TL-WN823N, 300Mb/s, USB

 
Kaina 7.99 €

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK ARCHERT2UPLUS

 
Kaina 13.99 €

-16%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK ARCHERT5E

Sena kaina: 34.99€
Kaina 29.49 €

3%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK Archer T3U Plus

Sena kaina: 20.49€
Kaina 20.99 €

-1%

Tinklo plokštė TP-LINK TX401

Sena kaina: 90.99€
Kaina 90.49 €

-2%

Bevielio tinklo (WiFi) adapteris TP-LINK ARCHER T4U Plus

Sena kaina: 29.99€
Kaina 29.49 €

Laisvų rankų įranga JABRA SPEAK 510 + MS Speakerphone for UC & BT plus Bundle LINK 360

 
Kaina 124 €

AEG UPS Protect D. 1000 LCD 1000 VA, 900 W

 
Kaina 660.21 €

21%

Asus Gaming Router RT-AC85P 802.11ac, 600+1733 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, No mobile broadband, Antenna type 3xExternal/1xInternal, 1xUSB 3.1 Gen1, Parental Control, AiRadar 2.0 TX Beamforming, media server, usb

Sena kaina: 90€
Kaina 108.01 €

1%

Asus Router RT-AC58U 802.11ac, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, No mobile broadband, Antenna type External, AP/Bridge, Media Server, ASUS Router APP, AiDisk, AiRadar

Sena kaina: 54.1€
Kaina 54.61 €

Asus ADSL/VDSL Modem Router DSL-AC55U 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antenna type 4xExternal, 1xUSB 2.0, USB ports for 3G/4G support, Media/FTP server, AiCloud, AiDisk

 
Kaina 85.64 €

-11%

Asus VDSL/ADSL Modem Router DSL-AC68U 802.11ac, 600+1300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antenna type 3xExternal, 1xUSB 3.0, AiMesh, AiProtection Powered by Trend Micro, USB 3.0 for Media Server, AiCloud, AiDisk, AiRadar

Sena kaina: 179.78€
Kaina 161.8 €

-13%

Maršrutizatorius TP-LINK 4G+ LTE Router Archer MR600 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, E

Sena kaina: 158€
Kaina 139 €

Atsitiktines prekės

8%

MEMORY DRIVE FLASH USB3.1 64GB/GO 300 TS64GJDG300S TRANSCEND

Sena kaina: 30.89€
Kaina 33.2 €

123%

Triple frame RA-LOOX-010

Sena kaina: 3.56€
Kaina 7.91 €

2%

Toneris Samsung | 2 500 pgs | SCX-4650/4650N/4655F/4655FN

Sena kaina: 71.54€
Kaina 72.9 €

1%

Washing machine Samsung WF80F5E3W2W

Sena kaina: 348.83€
Kaina 352.18 €

28%

MS OPEN-EDU Lync +SA

Sena kaina: 9.28€
Kaina 11.81 €

28%

HAMA Rechargeable NiHH Batteries 4x AA

Sena kaina: 11.93€
Kaina 15.18 €

28%

Mini komutatorius Digitus 5 portai 10/100 Mb/s

Sena kaina: 9.86€
Kaina 12.55 €

28%

PC korpuso ventiliatorius AeroCool Silent Master, Raudonas LED, 200mm, 18dBA

Sena kaina: 13.26€
Kaina 16.87 €

16%

Silicon Power Blaze B05 32 GB, USB 3.0, Blue

Sena kaina: 13.66€
Kaina 15.8 €

28%

Braun cruZer 6 precision Number of length steps 2, Grey

Sena kaina: 10.73€
Kaina 13.65 €

28%

USB - RJ45 konverteris Sandberg

Sena kaina: 10.98€
Kaina 13.98 €

-1%

MS OPEN-NL Dynamics CRM SA DCAL

Sena kaina: 469.96€
Kaina 465.44 €

Raktažodžiai

samsung galaxy J5, samsung a3, samsung s6 kaina, samsung galaxy s3 kaina, samsung galaxy s5 neo kaina, samsung galaxy a3 kaina, samsung s6 edge, samsung s5 kaina barbora senukai